- Φανέλα
- 9
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 187
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές8
Λεπτά59174′ ανά αγώνα
Γκολ20,30 ανά 90′
Ασίστ20,30 ανά 90′
Βαθμολογία6,73μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές37825221 λεπτά
Γκολ1060,38 ανά 90′
Ασίστ410,15 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν8 συμμ. · 591′ · βαθμ. 6,73
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,30 |
| Ασίστ | 2 | 0,30 |
| Σουτ | 10 | 1,52 |
| Σουτ στην εστία | 550% | 0,76 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 141 | 21,47 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 0,91 |
| Ακρίβεια | 75% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 0,61 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,15 |
| Μονομαχίες | 85 | 12,94 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3136% | 4,72 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 14 | 2,13 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 11 | 1,68 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 1 |
| Ασίστ | 1 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 1100% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 7 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 100% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 8 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 338% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 6 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 100% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 2 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 150% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,17 |
| Ασίστ | 1 | 0,17 |
| Σουτ | 9 | 1,50 |
| Σουτ στην εστία | 444% | 0,67 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 128 | 21,37 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 0,83 |
| Ακρίβεια | 72% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,50 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,17 |
| Μονομαχίες | 75 | 12,52 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2736% | 4,51 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 12 | 2,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 10 | 1,67 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές37825221 λεπτά
Γκολ1060,38 ανά 90′
Ασίστ410,15 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι10
Τίτλοι · 10
- Trophée des Champions 2025
- UEFA Super Cup 2025
- Trophée des Champions 2024
- Coupe de France 2023-24
- Ligue 1 2023-24
- Coupe de France 2021-22
- Coupe de France
- Ligue 1
- Trophée des Champions
- UEFA Super Cup
Δεύτερη θέση · 6
- DFB Pokal 2022-23
- UEFA Super Cup 2022
- FIFA World Cup 2022
- DFB Pokal
- UEFA Super Cup
- FIFA World Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
106 γκολ και 41 ασίστ σε 378 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 19 | 1 | 1 | 7,74 | ||
| 1 | 33 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 6 | 539 | 1 | 1 | 6,57 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 7 | 558 | 2 | 2 | 6,74 | ||
| 2025-26 | 4 | 234 | 2 | 1 | 7,43 | ||
| 1 | 25 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 1 | 59 | 0 | 1 | 6,70 | |||
| 30 | 1682 | 1 | 1 | 6,47 | |||
| 9 | 449 | 4 | 2 | 7,09 | |||
| Σύνολο σεζόν | 45 | 2449 | 7 | 5 | 6,68 | ||
| 2024-25 | 2 | 167 | 0 | 0 | 5,65 | ||
| 17 | 1164 | 8 | 1 | 7,01 | |||
| 13 | 350 | 2 | 1 | 6,71 | |||
| 2 | 167 | 0 | 0 | 5,65 | |||
| 4 | 183 | 2 | 0 | 6,55 | |||
| 1 | 90 | 0 | 1 | 8,20 | |||
| 5 | 206 | 1 | 0 | 6,68 | |||
| 8 | 600 | 4 | 1 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 48 | 2744 | 15 | 4 | 6,80 | ||
| 2023-24 | 26 | 1264 | 6 | 5 | 6,88 | ||
| 2 | 154 | 1 | 0 | 6,55 | |||
| 3 | 186 | 2 | 1 | 7,43 | |||
| 1 | 65 | 1 | 0 | 7,30 | |||
| 10 | 473 | 1 | 0 | 6,54 | |||
| 1 | 68 | 1 | 0 | 7,20 | |||
| 6 | 421 | 1 | 0 | 6,42 | |||
| 2 | 67 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 49 | 2631 | 13 | 6 | 6,79 | ||
| 2022-23 | 7 | 521 | 2 | 0 | 6,61 | ||
| 32 | 2646 | 15 | 11 | 7,10 | |||
| 6 | 434 | 6 | 3 | 7,60 | |||
| 7 | 521 | 2 | 0 | 6,61 | |||
| 1 | 32 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 9 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 3 | 180 | 1 | 0 | 7,07 | |||
| Σύνολο σεζόν | 58 | 4343 | 26 | 14 | 7,02 | ||
| 2021-22 | 36 | 2958 | 12 | 4 | 6,81 | ||
| 5 | 444 | 1 | 1 | 7,28 | |||
| 7 | 228 | 1 | 0 | 6,33 | |||
| Σύνολο σεζόν | 48 | 3630 | 14 | 5 | 6,79 | ||
| 2020-21 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 37 | 3042 | 9 | 4 | 6,90 | |||
| 1 | 63 | 0 | 1 | 6,00 | |||
| 3 | 194 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3389 | 9 | 5 | 6,88 | ||
| 2019-20 | 14 | 1118 | 3 | 0 | — | ||
| 1 | 66 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 1184 | 3 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 6 | 118 | 0 | 0 | 6,17 | ||
| 17 | 1136 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1254 | 3 | 0 | 6,17 | ||
| 2017-18 | National 3 | 21 | 1557 | 6 | 0 | — | |
| 2016-17 | 21 | 1456 | 8 | 0 | — | ||
| 2015-16 | 1 | 26 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 378 | 25221 | 106 | 41 | 6,82 | ||
Μεταγραφές · 16
Παρί Σεν Ζερμένπρος
ΓιουβέντουςΜεταγραφή
Παρί Σεν Ζερμένπρος
ΓιουβέντουςΜεταγραφή
Τότεναμπρος
Παρί Σεν ΖερμένReturn from loan
Παρί Σεν ΖερμένπροςTottenham HotspurΔανεισμός- PSGπρος
ΤότεναμΔανεισμός
Παρί Σεν Ζερμένπρος
ΤότεναμΔανεισμός- Juventus FCπρος
Παρί Σεν ΖερμένΕπιστροφή από δανεισμό
Γιουβέντουςπρος
Παρί Σεν ΖερμένΕπιστροφή από δανεισμό
Γιουβέντουςπρος
Παρί Σεν ΖερμένReturn from loan
Γιουβέντουςπρος
Παρί Σεν Ζερμέν
Παρί Σεν ΖερμένπροςJuventus FCΔανεισμός
Παρί Σεν Ζερμένπρος
ΓιουβέντουςΔανεισμός
Άιντραχτ Φρανκφούρτηςπρος
Παρί Σεν Ζερμέν€ 95M
Nantesπρος
Άιντραχτ ΦρανκφούρτηςΕλεύθερος
Boulogneπρος
Nantes
Nantesπρος
BoulogneΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 19 Οκτωβρίου 2024 | 21 Οκτωβρίου 2024 |
| Ankle Injury | 30 Αυγούστου 2023 | 11 Σεπτεμβρίου 2023 |
| Thigh Injury | 16 Αυγούστου 2021 | 25 Αυγούστου 2021 |
