- Φανέλα
- 22
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 179
- Βάρος
- 65
Η σεζόν 2026-27 · Super League
Συμμετοχές4
Λεπτά22155′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,69μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29223019 λεπτά
Γκολ220,09 ανά 90′
Ασίστ190,07 ανά 90′
Σεζόν12
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,81 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 105 | 42,76 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,41 |
| Ακρίβεια | 78% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 2,85 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,22 |
| Μπλοκ | 1 | 0,41 |
| Μονομαχίες | 25 | 10,18 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1456% | 5,70 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,63 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,63 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29223019 λεπτά
Γκολ220,09 ανά 90′
Ασίστ190,07 ανά 90′
Σεζόν12
Η καριέρα ανά σεζόν
22 γκολ και 19 ασίστ σε 292 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 221 | 0 | 0 | 6,69 | ||
| 2025-26 | 3 | 268 | 1 | 0 | 7,47 | ||
| 31 | 2203 | 2 | 2 | 6,97 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2471 | 3 | 2 | 7,01 | ||
| 2024-25 | 26 | 2154 | 3 | 2 | 7,26 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2244 | 3 | 2 | 7,26 | ||
| 2023-24 | 31 | 2355 | 0 | 3 | 7,09 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2445 | 0 | 3 | 7,10 | ||
| 2022-23 | 31 | 2764 | 2 | 5 | 7,27 | ||
| 32 | 2762 | 2 | 5 | 7,27 | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 7,25 | |||
| Σύνολο σεζόν | 66 | 5796 | 4 | 10 | 7,27 | ||
| 2021-22 | 30 | 1844 | 1 | 2 | 7,03 | ||
| 3 | 254 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2098 | 1 | 2 | 7,03 | ||
| 2020-21 | 27 | 2415 | 1 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 8 | 720 | 3 | 0 | — | ||
| 2018-19 | National 3 | 17 | 1438 | 2 | 0 | — | |
| 2017-18 | National 3 | 23 | 1749 | 3 | 0 | — | |
| 2016-17 | 18 | 1290 | 2 | 0 | — | ||
| 2015-16 | National 3 | 3 | 132 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 292 | 23019 | 22 | 19 | 7,15 | ||
Μεταγραφές · 4
Amiensπρος
ΗρακλήςΕλεύθερος
Bastiaπρος
Amiens
Sèteπρος
BastiaΕλεύθερος
Montpellierπρος
SèteΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| LCL Knee Injury | 15 Νοεμβρίου 2019 | 30 Ιουνίου 2020 |
| Knock | 1 Αυγούστου 2019 | 9 Αυγούστου 2019 |
| Knock | 1 Αυγούστου 2018 | 30 Αυγούστου 2018 |
