- Φανέλα
- 8
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 173
- Βάρος
- 67
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές4
Λεπτά19749′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία4,92μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1449152 λεπτά
Γκολ150,15 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν4 συμμ. · 197′ · βαθμ. 4,92
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 97 | 44,31 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 2,28 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 0,91 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,37 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 31 | 14,16 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 826% | 3,65 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 2,28 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 13 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 92% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 125% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 84 | 49,41 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 2,35 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,18 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,76 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 27 | 15,88 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 726% | 4,12 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 2,35 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1449152 λεπτά
Γκολ150,15 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- League Cup 2022-23
- FA Youth Cup 2021-22
- FA Youth Cup
- League Cup
Δεύτερη θέση · 2
- FA Cup 2022-23
- FA Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
15 γκολ και 0 ασίστ σε 144 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 2 | 153 | 0 | 0 | 3,35 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 197 | 0 | 0 | 4,92 | ||
| 2025-26 | 11 | 902 | 3 | 0 | — | ||
| 3 | 16 | 0 | 0 | 5,90 | |||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 919 | 3 | 0 | 5,90 | ||
| 2024-25 | 14 | 765 | 0 | 0 | 6,63 | ||
| 2 | 180 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 945 | 1 | 0 | 6,63 | ||
| 2023-24 | 3 | 24 | 0 | 0 | 6,15 | ||
| 8 | 659 | 2 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 148 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 384 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 19 | 1247 | 5 | 0 | 6,15 | ||
| 2022-23 | 22 | 1706 | 3 | 0 | — | ||
| 3 | 160 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| Premier League International Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 95 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 379 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 34 | 2515 | 3 | 0 | 7,00 | ||
| 2021-22 | 11 | 630 | 0 | 0 | — | ||
| 7 | 467 | 0 | 0 | — | |||
| FA Youth Cup | 5 | 400 | 0 | 0 | — | ||
| 5 | 367 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1864 | 0 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 2 | 149 | 0 | 0 | — | ||
| 16 | 1057 | 3 | 0 | — | |||
| 7 | 129 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 21 | 0 | 0 | — | |||
| FA Youth Cup | 2 | 109 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1465 | 3 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 144 | 9152 | 15 | 0 | 6,28 | ||
Μεταγραφές · 5
Βέρντερ Βρέμηςπρος
ΝαϊμέχενΜεταγραφή
Aalborgπρος
Βέρντερ ΒρέμηςΕπιστροφή από δανεισμό
Aalborgπρος
Βέρντερ ΒρέμηςReturn from loan
Βέρντερ Βρέμηςπρος
AalborgΔανεισμός
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντπρος
Βέρντερ Βρέμης
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 19 Δεκεμβρίου 2024 | 22 Φεβρουαρίου 2025 |
| Illness | 19 Απριλίου 2024 | 30 Απριλίου 2024 |
| Hamstring | 20 Φεβρουαρίου 2024 | 6 Μαρτίου 2024 |
