- Φανέλα
- 2
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 190
- Βάρος
- 91
Η σεζόν 2026-27 · La Liga
Συμμετοχές1
Λεπτά8383′ ανά αγώνα
Γκολ0
Ασίστ0
Βαθμολογία2,23μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24515180 λεπτά
Γκολ90,05 ανά 90′
Ασίστ30,02 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι5
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 52 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 92% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 1 |
| Μονομαχίες | 1 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1100% |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24515180 λεπτά
Γκολ90,05 ανά 90′
Ασίστ30,02 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι5
Τίτλοι · 5
- Coupe de France 2022-23
- Ligue 2 2021-22
- Ligue 2 2017-18
- Ligue 2
- Coupe de France
Δεύτερη θέση · 2
- Trophée des Champions 2024
- Trophée des Champions
Η καριέρα ανά σεζόν
9 γκολ και 3 ασίστ σε 245 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-28 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,85 | ||
| 2026-27 | 1 | 83 | 0 | 0 | 2,23 | ||
| 2025-26 | 6 | 532 | 2 | 1 | 7,37 | ||
| Africa Cup of Nations Qualification | 6 | 519 | 0 | 0 | 7,10 | ||
| 2 | 29 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 8 | 548 | 0 | 0 | 7,05 | ||
| 2024-25 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,90 | ||
| 35 | 2585 | 2 | 1 | 6,92 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 36 | 414 | 0 | 0 | 6,72 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 72 | 3089 | 2 | 1 | 6,83 | ||
| 2023-24 | 31 | 2649 | 1 | 1 | 7,02 | ||
| 7 | 630 | 0 | 0 | 6,73 | |||
| 1 | 88 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 480 | 0 | 0 | 7,44 | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | — | |||
| Africa Cup of Nations Qualification | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 2 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 50 | 4389 | 1 | 1 | 7,00 | ||
| 2022-23 | 36 | 414 | 0 | 0 | 6,72 | ||
| 1 | 75 | 1 | 0 | — | |||
| 6 | 532 | 2 | 1 | 7,37 | |||
| 1 | 29 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 127 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 43 | 1021 | 3 | 1 | 6,81 | ||
| 2021-22 | 10 | 887 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 98 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 4 | 360 | 1 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 1345 | 1 | 0 | 6,60 | ||
| 2020-21 | 26 | 2340 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 19 | 1710 | 2 | 0 | — | ||
| 2018-19 | UEFA U17 Championship | 1 | 27 | 0 | 0 | — | |
| 6 | 511 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U17 Championship | 1 | 27 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 565 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 245 | 15180 | 9 | 3 | 6,84 | ||
Μεταγραφές · 4
Toulouse IIπρος
Βιγιαρεάλ€ 18M
Reimsπρος
Τουλούζ
Λε Μανπρος
Reims
Reimsπρος
Λε ΜανΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| ACL Knee Injury | 20 Ιουλίου 2025 | Σε εξέλιξη |
| Unknown | 9 Δεκεμβρίου 2024 | 17 Δεκεμβρίου 2024 |
| Ankle Injury | 16 Οκτωβρίου 2024 | 23 Οκτωβρίου 2024 |
| Knock | 27 Σεπτεμβρίου 2024 | 29 Σεπτεμβρίου 2024 |
