Μέσος · Γαλλία · Σεζόν 2026-27
Nantes
Ligue 2
M. Cafaro
Mathieu Cafaro
- Φανέλα
- 20
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 178
- Βάρος
- 74
Η σεζόν 2026-27 · Ligue 2
Συμμετοχές7
Λεπτά43662′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,21 ανά 90′
Βαθμολογία6,75μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές26817096 λεπτά
Γκολ450,24 ανά 90′
Ασίστ240,13 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,21 |
| Σουτ | 9 | 1,86 |
| Σουτ στην εστία | 222% | 0,41 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 156 | 32,20 |
| Κομβικές πάσες | 17 | 3,51 |
| Ακρίβεια | 66% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 1,44 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,41 |
| Μπλοκ | 2 | 0,41 |
| Μονομαχίες | 51 | 10,53 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2243% | 4,54 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 1,65 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 8 | 1,65 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές26817096 λεπτά
Γκολ450,24 ανά 90′
Ασίστ240,13 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Ligue 2 2017-18
- Ligue 2
Δεύτερη θέση · 2
- Ligue 2 2024-25
- Ligue 2
Η καριέρα ανά σεζόν
45 γκολ και 24 ασίστ σε 268 συμμετοχές, 13 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 436 | 0 | 1 | 6,75 | ||
| 2025-26 | 2 | 129 | 0 | 0 | 6,85 | ||
| 10 | 159 | 0 | 0 | 6,61 | |||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 288 | 0 | 0 | 6,65 | ||
| 2024-25 | 11 | 568 | 4 | 3 | 7,21 | ||
| 15 | 733 | 1 | 0 | 6,67 | |||
| 1 | 80 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1381 | 5 | 3 | 6,90 | ||
| 2023-24 | 35 | 2493 | 4 | 8 | 7,19 | ||
| 1 | 20 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2513 | 4 | 8 | 7,19 | ||
| 2022-23 | 33 | 2076 | 5 | 3 | 6,95 | ||
| 2021-22 | 12 | 982 | 2 | 2 | 7,14 | ||
| 4 | 194 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 1176 | 2 | 2 | 6,99 | ||
| 2020-21 | 31 | 2091 | 4 | 2 | 6,81 | ||
| 1 | 9 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2100 | 4 | 2 | 6,81 | ||
| 2019-20 | 13 | 931 | 1 | 2 | 7,05 | ||
| 3 | 165 | 1 | 0 | 6,90 | |||
| 1 | 79 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 1175 | 2 | 2 | 7,02 | ||
| 2018-19 | 34 | 2101 | 7 | 3 | 6,87 | ||
| 2 | 107 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2208 | 9 | 3 | 6,87 | ||
| 2017-18 | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 17 | 1352 | 3 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1452 | 3 | 0 | 6,70 | ||
| 2016-17 | 4 | 63 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| National 3 | 11 | 940 | 5 | 0 | — | ||
| 1 | 29 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 1032 | 5 | 0 | 6,40 | ||
| 2015-16 | National 3 | 16 | 1228 | 6 | 0 | — | |
| 2014-15 | National 3 | 1 | 31 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 13 σεζόν | 268 | 17096 | 45 | 24 | 6,92 | ||
Μεταγραφές · 8
Παρί FCπρος
NantesΜεταγραφή
Παρί FCπρος
NantesΜεταγραφή- Saint-Étienneπρος
Παρί FCΜεταγραφή
Saint Etienneπρος
Παρί FCΜεταγραφή
Standard Liegeπρος
Saint Etienne
Standard Liegeπρος
Saint EtienneΔανεισμός
Reimsπρος
Standard LiegeΕλεύθερος
Τουλούζπρος
ReimsΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 13
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Illness | 8 Δεκεμβρίου 2021 | 1 Ιουλίου 2022 |
| Achilles Strain | 5 Σεπτεμβρίου 2021 | 20 Οκτωβρίου 2021 |
| Ankle/Foot Injury | 17 Μαΐου 2021 | 31 Μαΐου 2021 |
| Foot Injury | 20 Απριλίου 2021 | 30 Απριλίου 2021 |
| Back Injury | 21 Φεβρουαρίου 2021 | 25 Φεβρουαρίου 2021 |
| Ankle Injury | 20 Δεκεμβρίου 2020 | 4 Ιανουαρίου 2021 |
| Medical Condition | 8 Δεκεμβρίου 2020 | 15 Δεκεμβρίου 2020 |
| Thigh Injury | 6 Φεβρουαρίου 2020 | 15 Απριλίου 2020 |
| Thigh Injury | 8 Ιανουαρίου 2020 | 5 Φεβρουαρίου 2020 |
| Knee Injury | 1 Οκτωβρίου 2019 | 18 Οκτωβρίου 2019 |
| Knee Injury | 1 Ιουλίου 2019 | 10 Σεπτεμβρίου 2019 |
| Knee Injury | 10 Μαρτίου 2019 | 2 Απριλίου 2019 |
| Knee Injury | 18 Φεβρουαρίου 2019 | 1 Μαρτίου 2019 |