Επιθετικός · Senegal · Σεζόν 2026-27
Dunkerque
Ligue 2
M. Niang
M'Baye Babacar Niang
- Φανέλα
- 99
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 184
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · Ligue 2
Συμμετοχές1
Λεπτά1111′ ανά αγώνα
Γκολ0
Ασίστ0
Βαθμολογία6,24μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2489190 λεπτά
Γκολ490,48 ανά 90′
Ασίστ200,20 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 2 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 50% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 3 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 133% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 0 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2489190 λεπτά
Γκολ490,48 ανά 90′
Ασίστ200,20 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Coupe de France 2018-19
- Super Cup 2016
- Super Cup
- Coupe de France
Δεύτερη θέση · 6
- Trophée des Champions 2019
- CAF Africa Cup of Nations 2019
- Coppa Italia 2015-16
- Coppa Italia
- Trophée des Champions
- CAF Africa Cup of Nations
Η καριέρα ανά σεζόν
49 γκολ και 20 ασίστ σε 248 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,24 | ||
| 2025-26 | 1 | 0 | 2 | 0 | — | ||
| 26 | 1746 | 4 | 2 | 6,55 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1746 | 6 | 2 | 6,55 | ||
| 2018-19 | Club Friendlies | 1 | 11 | 0 | 0 | — | |
| 3 | 190 | 0 | 0 | — | |||
| 29 | 1794 | 11 | 4 | 6,96 | |||
| 4 | 0 | 2 | 1 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 9 | 543 | 1 | 1 | 6,64 | |||
| 4 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 247 | 1 | 1 | 7,57 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 50 | 2774 | 15 | 7 | 6,93 | ||
| 2016-17 | 3 | 212 | 1 | 0 | — | ||
| Club Friendlies | 3 | 232 | 2 | 0 | — | ||
| 16 | 1254 | 2 | 2 | 6,64 | |||
| 18 | 1123 | 3 | 2 | 6,66 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 37 | 2589 | 6 | 4 | 6,65 | ||
| 2015-16 | International Champions Cup | 2 | 107 | 0 | 0 | — | |
| Club Friendlies | 3 | 206 | 2 | 0 | — | ||
| 16 | 1162 | 5 | 4 | 6,92 | |||
| Coppa Italia | 5 | 0 | 3 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 23 | 1269 | 8 | 4 | 6,92 | ||
| 2014-15 | Club Friendlies | 4 | 291 | 1 | 0 | — | |
| 14 | 0 | 5 | 0 | — | |||
| 5 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 19 | 0 | 5 | 0 | — | ||
| 2013-14 | UEFA U21 Championship | 2 | 50 | 1 | 0 | — | |
| 19 | 0 | 4 | 2 | — | |||
| 8 | 0 | 0 | 1 | — | |||
| 3 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 50 | 6 | 3 | — | ||
| 2012-13 | 20 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Coppa Italia | 2 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 2011-12 | UEFA U17 Championship | 3 | 177 | 0 | 0 | — | |
| 6 | 397 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U17 Championship | 3 | 177 | 0 | 0 | — | ||
| 22 | 0 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 751 | 2 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 248 | 9190 | 49 | 20 | 6,76 | ||