Αμυντικός · Γαλλία · Σεζόν 2026-27
NEOM
Pro League
M. Sarr
Malang Mamadou William Georges Sarr
- Φανέλα
- 5
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · Pro League
Συμμετοχές8
Λεπτά72090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία7,41μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές32021059 λεπτά
Γκολ50,02 ανά 90′
Ασίστ40,02 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 0,38 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,13 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 475 | 59,38 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,13 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 12 | 1,50 |
| Κλεψίματα | 13 | 1,63 |
| Μπλοκ | 7 | 0,88 |
| Μονομαχίες | 47 | 5,88 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3064% | 3,75 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,38 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,38 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές32021059 λεπτά
Γκολ50,02 ανά 90′
Ασίστ40,02 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι10
Τίτλοι · 10
- Florida Cup 2023
- Premier League Summer Series 2023
- FIFA Intercontinental Cup 2022
- UEFA Super Cup 2021
- Super Cup 2020
- Super Cup
- UEFA Super Cup
- FIFA Intercontinental Cup
- Florida Cup
- Premier League Summer Series
Δεύτερη θέση · 9
- League Cup 2023-24
- Florida Cup 2022
- League Cup 2021-22
- FA Cup 2021-22
- Primeira Liga 2020-21
- Primeira Liga
- League Cup
- FA Cup
- Florida Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
5 γκολ και 4 ασίστ σε 320 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-28 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,03 | ||
| 2026-27 | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,41 | ||
| 2025-26 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 33 | 2925 | 0 | 1 | 7,20 | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 7,07 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 39 | 3465 | 0 | 1 | 7,18 | ||
| 2024-25 | 21 | 1389 | 0 | 0 | 6,81 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 71 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1460 | 0 | 0 | 6,78 | ||
| 2022-23 | 25 | 717 | 0 | 0 | 6,63 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 2 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 13 | 717 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 3 | 291 | 0 | 0 | 6,73 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 43 | 1905 | 0 | 0 | 6,62 | ||
| 2021-22 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| FIFA Intercontinental Cup | 2 | 33 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 117 | 0 | 0 | — | |||
| 8 | 555 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 4 | 390 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 5 | 450 | 0 | 0 | 7,08 | |||
| 2 | 100 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 24 | 1618 | 0 | 0 | 6,94 | ||
| 2020-21 | 8 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 8 | 565 | 0 | 0 | 6,71 | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 6 | 418 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 983 | 2 | 0 | 6,68 | ||
| 2019-20 | 19 | 1455 | 1 | 0 | 6,76 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Euro U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 22 | 1545 | 1 | 0 | 6,73 | ||
| 2018-19 | 35 | 2995 | 1 | 1 | 6,99 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Euro U19 - Qualification | 3 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 44 | 2995 | 1 | 1 | 6,99 | ||
| 2017-18 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 21 | 1319 | 0 | 0 | 6,84 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 6,53 | |||
| 3 | 219 | 0 | 0 | 6,53 | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 1898 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| 2016-17 | UEFA U17 Championship | 8 | 675 | 0 | 0 | — | |
| 3 | 267 | 0 | 0 | — | |||
| 27 | 2209 | 1 | 1 | 6,97 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| 4 | 360 | 0 | 1 | 6,83 | |||
| Euro U17 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Euro U17 - Qualification | 5 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 51 | 3601 | 1 | 2 | 6,96 | ||
| 2015-16 | 9 | 779 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 320 | 21059 | 5 | 4 | 6,89 | ||
Μεταγραφές · 9
Τραυματισμοί και απουσίες · 6
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Groin Injury | 20 Μαρτίου 2023 | 23 Αυγούστου 2023 |
| Hip/Thigh Injury | 2 Φεβρουαρίου 2023 | 17 Φεβρουαρίου 2023 |
| Ankle Injury | 3 Ιανουαρίου 2020 | 20 Ιανουαρίου 2020 |
| Back Injury | 12 Αυγούστου 2019 | 19 Σεπτεμβρίου 2019 |
| Back Injury | 29 Μαρτίου 2019 | 2 Απριλίου 2019 |
| Neck Injury | 1 Σεπτεμβρίου 2017 | 13 Σεπτεμβρίου 2017 |