Αμυντικός · Γαλλία · Σεζόν 2026-27
Montpellier
Ligue 2
Y. Zouaoui
Yanis Zouaoui
- Φανέλα
- 28
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές2
Λεπτά13065′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,54μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23616013 λεπτά
Γκολ110,06 ανά 90′
Ασίστ50,03 ανά 90′
Σεζόν9
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν2 συμμ. · 130′ · βαθμ. 6,54
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,69 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 89 | 61,62 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,69 |
| Κλεψίματα | 2 | 1,38 |
| Μπλοκ | 1 | 0,69 |
| Μονομαχίες | 10 | 6,92 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 550% | 3,46 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,69 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,38 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 80 | 80,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 1,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 1,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 6 | 6,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 467% | 4,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 9 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 88% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 1 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 125% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23616013 λεπτά
Γκολ110,06 ανά 90′
Ασίστ50,03 ανά 90′
Σεζόν9
Δεύτερη θέση · 2
- National 1 2023-24
- National 1
Η καριέρα ανά σεζόν
11 γκολ και 5 ασίστ σε 236 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,57 | ||
| 1 | 40 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 130 | 0 | 0 | 6,54 | ||
| 2025-26 | 30 | 2348 | 1 | 1 | 6,65 | ||
| 2024-25 | 30 | 982 | 0 | 2 | 7,13 | ||
| 30 | 982 | 0 | 2 | 7,13 | |||
| Σύνολο σεζόν | 60 | 1964 | 0 | 4 | 7,13 | ||
| 2023-24 | 27 | 2265 | 2 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2355 | 2 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 30 | 2500 | 2 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 25 | 2190 | 3 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 2280 | 3 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 18 | 1492 | 2 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 23 | 1926 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 2016 | 0 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 18 | 928 | 1 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 236 | 16013 | 11 | 5 | 6,96 | ||
Μεταγραφές · 6
Λε Άβρπρος
MontpellierΜεταγραφή
Λε Άβρπρος
MontpellierΜεταγραφή
Martiguesπρος
Λε ΆβρΕλεύθερος
ACS Foresta Suceavaπρος
Martigues
Toulonπρος
ACS Foresta Suceava
Martiguesπρος
Toulon
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 19 Σεπτεμβρίου 2025 | Σε εξέλιξη |
| Calf Injury | 14 Απριλίου 2025 | 24 Απριλίου 2025 |
| Calf Injury | 14 Μαρτίου 2025 | 4 Απριλίου 2025 |