Αμυντικός · Ecuador · Σεζόν 2026-27
Ecuador
World Cup - Qualification South America
J. Chávez
Jhoanner Stalin Chávez Quintero
- Φανέλα
- 14
- Ηλικία
- 23
- Ύψος
- 182
- Βάρος
- 77
Η σεζόν 2026-27 · World Cup - Qualification South America
Συμμετοχές5
Λεπτά13126′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,53μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1427946 λεπτά
Γκολ90,10 ανά 90′
Ασίστ10,01 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 25 | 17,18 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,69 |
| Ακρίβεια | 0% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 2,75 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,69 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 10 | 6,87 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 770% | 4,81 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,69 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,69 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1427946 λεπτά
Γκολ90,10 ανά 90′
Ασίστ10,01 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι10
Τίτλοι · 10
- Baiano 1 2023
- Copa Ecuador 2022
- CONMEBOL Sudamericana 2022
- Liga Pro 2021
- CONMEBOL Libertadores U20 2018
- Liga Pro
- Copa Ecuador
- Baiano 1
- CONMEBOL Libertadores U20
- CONMEBOL Sudamericana
Δεύτερη θέση · 4
- Liga Pro 2023
- CONMEBOL Libertadores U20 2022
- Liga Pro
- CONMEBOL Libertadores U20
Η καριέρα ανά σεζόν
9 γκολ και 1 ασίστ σε 142 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 131 | 0 | 0 | 6,53 | ||
| 2025-26 | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 2024-25 | 10 | 599 | 1 | 0 | 6,87 | ||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 19 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 13 | 619 | 1 | 0 | 6,81 | ||
| 2023-24 | 1 | 71 | 0 | 0 | — | ||
| 8 | 485 | 0 | 0 | 6,58 | |||
| 15 | 800 | 2 | 0 | 6,59 | |||
| 9 | 469 | 0 | 0 | — | |||
| 10 | 588 | 0 | 0 | 6,59 | |||
| 5 | 240 | 1 | 0 | — | |||
| 5 | 323 | 0 | 0 | 6,25 | |||
| 2 | 107 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 55 | 3083 | 3 | 0 | 6,54 | ||
| 2022-23 | 21 | 1246 | 3 | 0 | — | ||
| 7 | 591 | 1 | 0 | 7,01 | |||
| 6 | 411 | 1 | 0 | 6,50 | |||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 34 | 2248 | 5 | 0 | 6,78 | ||
| 2021-22 | 21 | 1325 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 27 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 261 | 0 | 1 | 6,71 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1613 | 0 | 1 | 6,71 | ||
| 2020-21 | 1 | 27 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 96 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 7 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 130 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 2019-20 | 2 | 122 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 142 | 7946 | 9 | 1 | 6,64 | ||
Μεταγραφές · 6
Σπάρτα Πράγαςπρος
ΛανςReturn from loan
Λανςπρος
Σπάρτα ΠράγαςΔανεισμός
Bahiaπρος
Λανς€ 4.5M
Bahiaπρος
ΛανςΔανεισμός
Bahiaπρος
Independiente del ValleΔανεισμός
Independiente del Valleπρος
Bahia
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 6 Ιανουαρίου 2025 | 22 Αυγούστου 2025 |
| Thigh Injury | 2 Μαΐου 2024 | 17 Μαΐου 2024 |
| Thigh Injury | 18 Απριλίου 2024 | 27 Απριλίου 2024 |
| Calf Injury | 2 Μαρτίου 2024 | 15 Μαρτίου 2024 |