Τερματοφύλακας · Argentina · Σεζόν 2026-27
Argentina
World Cup - Qualification South America
J. Musso
Juan Agustín Musso
- Φανέλα
- 1
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 193
- Βάρος
- 93
Η σεζόν 2026-27 · Friendlies
Συμμετοχές2
Λεπτά8141′ ανά αγώνα
Γκολ0
Ασίστ0
Βαθμολογία6,30μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές26623794 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 13 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 84% |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές26623794 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι6
Τίτλοι · 6
- UEFA Europa League 2023-24
- CONMEBOL Copa America 2021
- Liga Profesional Argentina 2014
- Liga Profesional Argentina
- CONMEBOL Copa America
- UEFA Europa League
Δεύτερη θέση · 6
- UEFA Super Cup 2024
- Coppa Italia 2023-24
- Copa Argentina 2011-12
- Copa Argentina
- Coppa Italia
- UEFA Super Cup
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 81 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 2025-26 | 6 | 577 | 0 | 0 | 7,72 | ||
| 8 | 721 | 0 | 0 | 6,84 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 8,13 | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 1658 | 0 | 0 | 7,42 | ||
| 2024-25 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,30 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,70 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 630 | 0 | 0 | 7,53 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 990 | 0 | 0 | 7,50 | ||
| 2023-24 | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,91 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 12 | 1080 | 0 | 0 | 7,13 | |||
| 1 | 66 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 24 | 2160 | 0 | 0 | 7,02 | ||
| 2022-23 | 24 | 2078 | 0 | 0 | 6,86 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2348 | 0 | 0 | 6,85 | ||
| 2021-22 | 33 | 2932 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,25 | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 6,72 | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 1 | 83 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 47 | 4192 | 0 | 0 | 6,79 | ||
| 2020-21 | 35 | 3148 | 0 | 0 | 6,67 | ||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 3268 | 0 | 0 | 6,67 | ||
| 2019-20 | 38 | 3420 | 0 | 0 | 7,16 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Club Friendlies | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 23 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 39 | 3510 | 0 | 0 | 7,16 | ||
| 2018-19 | 29 | 2610 | 0 | 0 | 6,98 | ||
| CONMEBOL Libertadores | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,95 | ||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 3150 | 0 | 0 | 6,97 | ||
| 2017-18 | 22 | 1980 | 0 | 0 | 6,79 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| CONMEBOL Sudamericana | 5 | 358 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2518 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 266 | 23794 | 0 | 0 | 6,95 | ||
Μεταγραφές · 4
Ατλέτικο Μαδρίτηςπρος
Αταλάντα
Αταλάνταπρος
Ατλέτικο ΜαδρίτηςΜεταγραφή
Αταλάνταπρος
Ατλέτικο ΜαδρίτηςΔανεισμός
Racing Clubπρος
Ουντινέζε€ 4.5M
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Back Injury | 1 Σεπτεμβρίου 2024 | 10 Σεπτεμβρίου 2024 |