Αμυντικός · Γερμανία · Σεζόν 2026-27
Brondby
Superliga
M. Köhlert
Mats Köhlert
- Φανέλα
- 27
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 169
- Βάρος
- 62
Η σεζόν 2026-27 · Superliga
Συμμετοχές7
Λεπτά44764′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,20 ανά 90′
Βαθμολογία6,60μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές34425810 λεπτά
Γκολ280,10 ανά 90′
Ασίστ240,08 ανά 90′
Σεζόν12
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,20 |
| Σουτ | 2 | 0,40 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,20 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 258 | 51,95 |
| Κομβικές πάσες | 7 | 1,41 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 1,61 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,20 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 34 | 6,85 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1235% | 2,42 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 1,61 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,60 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές34425810 λεπτά
Γκολ280,10 ανά 90′
Ασίστ240,08 ανά 90′
Σεζόν12
Δεύτερη θέση · 2
- UEFA U17 Championship 2014-15
- UEFA U17 Championship
Η καριέρα ανά σεζόν
28 γκολ και 24 ασίστ σε 344 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 447 | 0 | 1 | 6,60 | ||
| 2025-26 | 21 | 1581 | 0 | 2 | 7,01 | ||
| 3 | 371 | 0 | 2 | 6,92 | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1952 | 0 | 4 | 7,00 | ||
| 2024-25 | 29 | 2558 | 0 | 6 | 7,11 | ||
| 2 | 180 | 0 | 1 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2738 | 0 | 7 | 7,12 | ||
| 2023-24 | 33 | 2959 | 2 | 2 | 6,88 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 3139 | 2 | 2 | 6,89 | ||
| 2022-23 | 33 | 2878 | 1 | 3 | 6,86 | ||
| 4 | 320 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 3198 | 2 | 3 | 6,86 | ||
| 2021-22 | 33 | 2490 | 3 | 1 | 6,92 | ||
| 1 | 73 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2563 | 3 | 1 | 6,92 | ||
| 2020-21 | 32 | 1441 | 0 | 2 | 6,64 | ||
| 1 | 66 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 2 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 77 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 35 | 1627 | 0 | 2 | 6,63 | ||
| 2019-20 | 26 | 2179 | 6 | 4 | 7,04 | ||
| 3 | 244 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2423 | 6 | 4 | 6,99 | ||
| 2018-19 | 3 | 90 | 0 | 0 | 6,57 | ||
| Regionalliga | 24 | 1381 | 5 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1471 | 5 | 0 | 6,57 | ||
| 2017-18 | Regionalliga | 25 | 1219 | 1 | 0 | — | |
| UEFA U19 Championship | 4 | 201 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1420 | 2 | 0 | — | ||
| 2016-17 | Regionalliga | 7 | 545 | 0 | 0 | — | |
| 14 | 1260 | 4 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1805 | 4 | 0 | — | ||
| 2015-16 | U19 Bundesliga | 25 | 2250 | 4 | 0 | — | |
| FIFA U17 World Cup | 4 | 293 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U17 Championship | 6 | 484 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 3027 | 4 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 344 | 25810 | 28 | 24 | 6,89 | ||
Μεταγραφές · 3
Heerenveenπρος
BrondbyFree Transfer
Willem IIπρος
HeerenveenΕλεύθερος
Αμβούργοπρος
Willem II
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 23 Νοεμβρίου 2024 | 6 Ιανουαρίου 2025 |
| Knock | 5 Σεπτεμβρίου 2022 | 1 Οκτωβρίου 2022 |
| Knock | 14 Φεβρουαρίου 2022 | 20 Φεβρουαρίου 2022 |