Αμυντικός · Brazil · Σεζόν 2026-27
Vitoria
Copa Do Brasil
Walace
Walace Souza Silva
- Φανέλα
- 15
- Ηλικία
- 30
- Ύψος
- 188
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές10
Λεπτά31932′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,00μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές42329427 λεπτά
Γκολ120,04 ανά 90′
Ασίστ50,02 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν10 συμμ. · 319′ · βαθμ. 6,00
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 1,13 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,28 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 235 | 66,30 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,56 |
| Ακρίβεια | 85% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,69 |
| Κλεψίματα | 8 | 2,26 |
| Μπλοκ | 1 | 0,28 |
| Μονομαχίες | 34 | 9,59 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1235% | 3,39 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 7 | 1,97 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,13 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 85 | 62,20 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 2,20 |
| Κλεψίματα | 5 | 3,66 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 12 | 8,78 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 542% | 3,66 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,46 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,46 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 1,84 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,46 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 150 | 68,88 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,92 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,38 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,38 |
| Μπλοκ | 1 | 0,46 |
| Μονομαχίες | 22 | 10,10 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 732% | 3,21 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 2,30 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,92 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές42329427 λεπτά
Γκολ120,04 ανά 90′
Ασίστ50,02 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Copa do Brasil 2016
- Olympics Men 2016
- Copa do Brasil
- Olympics Men
Δεύτερη θέση · 5
- CONMEBOL Sudamericana 2024
- Gaúcho 1 2015
- Gaúcho 1 2014
- Gaúcho 1
- CONMEBOL Sudamericana
Η καριέρα ανά σεζόν
12 γκολ και 5 ασίστ σε 423 συμμετοχές, 13 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 123 | 0 | 0 | 6,47 | ||
| 7 | 196 | 0 | 0 | 5,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 319 | 0 | 0 | 6,00 | ||
| 2025-26 | 19 | 183 | 0 | 0 | 6,41 | ||
| 5 | 375 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 17 | 427 | 0 | 0 | 6,54 | |||
| 2 | 46 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 1031 | 0 | 0 | 6,51 | ||
| 2024-25 | 16 | 459 | 0 | 0 | 6,62 | ||
| 6 | 403 | 1 | 0 | 6,83 | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 862 | 1 | 0 | 6,68 | ||
| 2023-24 | 37 | 3245 | 2 | 0 | 6,84 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 3335 | 2 | 0 | 6,84 | ||
| 2022-23 | 37 | 3199 | 0 | 1 | 6,87 | ||
| 1 | 84 | 0 | 0 | — | |||
| 2021-22 | 36 | 2972 | 1 | 0 | 6,84 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 3152 | 1 | 0 | 6,84 | ||
| 2020-21 | 30 | 2059 | 0 | 0 | 6,74 | ||
| 2019-20 | 20 | 1137 | 0 | 0 | 6,75 | ||
| 2 | 85 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1222 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 2018-19 | 26 | 1998 | 1 | 1 | 6,72 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 3 | 135 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 28 | 2178 | 1 | 1 | 6,76 | ||
| 2017-18 | 18 | 1322 | 1 | 2 | 6,71 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 19 | 1412 | 1 | 2 | 6,72 | ||
| 2016-17 | 9 | 722 | 1 | 0 | 6,91 | ||
| 24 | 2079 | 1 | 1 | 6,90 | |||
| Gaúcho 1 | 8 | 668 | 3 | 0 | — | ||
| Primeira Liga | 1 | 80 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 84 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| 8 | 720 | 0 | 0 | — | |||
| CONMEBOL Libertadores | 4 | 360 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 18 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 4 | 390 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 61 | 5121 | 6 | 1 | 6,90 | ||
| 2015-16 | Gaúcho 1 | 8 | 310 | 0 | 0 | — | |
| 34 | 2977 | 0 | 0 | 6,67 | |||
| Copa do Brasil | 8 | 557 | 0 | 0 | — | ||
| CONMEBOL U20 | 5 | 435 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 55 | 4279 | 0 | 0 | 6,67 | ||
| 2014-15 | 19 | 1212 | 0 | 0 | — | ||
| Copa do Brasil | 1 | 46 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1258 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 13 σεζόν | 423 | 29427 | 12 | 5 | 6,73 | ||