- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 21
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές18
Λεπτά56031′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία5,90μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1258073 λεπτά
Γκολ40,04 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν18 συμμ. · 560′ · βαθμ. 5,90
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,16 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 369 | 59,30 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,16 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 0,96 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,48 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 52 | 8,36 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2956% | 4,66 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,48 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,32 |
Ο πάροχος δεν έχει καταγράψει αναλυτικά στατιστικά για αυτή τη διοργάνωση.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,16 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 369 | 59,30 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,16 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 0,96 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,48 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 52 | 8,36 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2956% | 4,66 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,48 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,32 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1258073 λεπτά
Γκολ40,04 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν6
Η καριέρα ανά σεζόν
4 γκολ και 0 ασίστ σε 125 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 17 | 560 | 0 | 0 | 5,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 560 | 0 | 0 | 5,90 | ||
| 2025-26 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,57 | ||
| 6 | 456 | 0 | 0 | — | |||
| 13 | 180 | 0 | 0 | 6,23 | |||
| 3 | 181 | 0 | 0 | 6,65 | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 907 | 0 | 0 | 6,38 | ||
| 2023-24 | 20 | 1540 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 270 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1810 | 2 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 11 | 666 | 1 | 0 | — | ||
| 21 | 1890 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2556 | 2 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 17 | 1523 | 0 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 12 | 717 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 125 | 8073 | 4 | 0 | 6,14 | ||
Μεταγραφές · 1
Sampdoriaπρος
Κουόπιο
