Αμυντικός · Ελλάδα · Σεζόν 2026-27
A. Konstantopoulos
Apostolos Konstantopoulos
- Φανέλα
- 44
- Ηλικία
- 23
- Ύψος
- 191
- Βάρος
- 77
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές9
Λεπτά41846′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία5,29μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές20816372 λεπτά
Γκολ160,09 ανά 90′
Ασίστ80,04 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν9 συμμ. · 418′ · βαθμ. 5,29
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,22 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 296 | 63,73 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,43 |
| Ακρίβεια | 89% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 1,51 |
| Κλεψίματα | 11 | 2,37 |
| Μπλοκ | 4 | 0,86 |
| Μονομαχίες | 34 | 7,32 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1956% | 4,09 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 1,08 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,65 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 40 | 38,71 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 85% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,97 |
| Κλεψίματα | 4 | 3,87 |
| Μπλοκ | 2 | 1,94 |
| Μονομαχίες | 4 | 3,87 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 375% | 2,90 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,97 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,97 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,28 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 256 | 70,89 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,55 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,66 |
| Κλεψίματα | 7 | 1,94 |
| Μπλοκ | 2 | 0,55 |
| Μονομαχίες | 30 | 8,31 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1653% | 4,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,11 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,55 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές20816372 λεπτά
Γκολ160,09 ανά 90′
Ασίστ80,04 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Challenger Pro League 2023-24
- Challenger Pro League
Η καριέρα ανά σεζόν
16 γκολ και 8 ασίστ σε 208 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 93 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 6 | 325 | 0 | 0 | 4,78 | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 418 | 0 | 0 | 5,29 | ||
| 2025-26 | 9 | 810 | 0 | 0 | — | ||
| 12 | 840 | 0 | 0 | 6,69 | |||
| 7 | 327 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 3 | 57 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2034 | 0 | 0 | 6,73 | ||
| 2024-25 | 31 | 2341 | 2 | 0 | 7,13 | ||
| 24 | 2146 | 3 | 2 | 7,21 | |||
| Σύνολο σεζόν | 55 | 4487 | 5 | 2 | 7,17 | ||
| 2023-24 | 24 | 2146 | 3 | 2 | 7,21 | ||
| 24 | 2146 | 3 | 2 | 7,21 | |||
| Σύνολο σεζόν | 48 | 4292 | 6 | 4 | 7,21 | ||
| 2022-23 | 24 | 2146 | 3 | 2 | 7,21 | ||
| 2021-22 | 10 | 387 | 1 | 0 | 6,77 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 134 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 13 | 611 | 1 | 0 | 6,77 | ||
| 2020-21 | 24 | 2024 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 2114 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 3 | 270 | 1 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 208 | 16372 | 16 | 8 | 7,00 | ||
Μεταγραφές · 3
Raków Częstochowaπρος
Γιαγκελόνια-
Beerschot VAπρος
Raków CzęstochowaFree Transfer
Παναιτωλικόςπρος
Beerschot Wilrijk
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 16 Αυγούστου 2024 | 24 Αυγούστου 2024 |