- Ηλικία
- 37
- Ύψος
- 190cm
- Βάρος
- 84kg
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές46942045 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι11
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές46942045 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι11
Τίτλοι · 11
- UEFA Conference League 2021-22
- Premier League Asia Trophy 2019
- UEFA Nations League 2018-19
- Taça da Liga 2017-18
- UEFA European Championship 2016 France
- Super Cup 2015-16
- Taça de Portugal 2014-15
- Super Cup 2008-09
- Taça de Portugal 2007-08
- Super Cup 2007-08
- Taça de Portugal 2006-07
Δεύτερη θέση · 10
- UEFA Europa League 2022-23
- Taça de Portugal 2017-18
- Primeira Liga 2015-16
- Primeira Liga 2013-14
- Taça de Portugal 2011-12
- Primeira Liga 2008-09
- Taça da Liga 2008-09
- Primeira Liga 2007-08
- Taça da Liga 2007-08
- Primeira Liga 2006-07
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,27 | ||
| 2 | 168 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 6 | 528 | 0 | 0 | 6,95 | ||
| 2023-24 | 23 | 2070 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 5 | 219 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 26 | 2340 | 0 | 0 | 6,94 | ||
| 2021-22 | 38 | 3420 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,25 | |||
| 14 | 1260 | 0 | 0 | 6,78 | |||
| 6 | 355 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 54 | 4860 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 2020-21 | 37 | 3330 | 0 | 0 | 6,76 | ||
| 5 | 450 | 0 | 0 | 6,68 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 7,15 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 50 | 4500 | 0 | 0 | 6,75 | ||
| 2019-20 | 38 | 3420 | 0 | 0 | 6,84 | ||
| 15 | 1350 | 0 | 0 | 6,87 | |||
| 2 | 136 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 55 | 4906 | 0 | 0 | 6,85 | ||
| 2017-18 | 34 | 3060 | 0 | 0 | 6,92 | ||
| Taça da Liga | 3 | 300 | 0 | 0 | — | ||
| 5 | 480 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 570 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 8 | 720 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 5 | 510 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 61 | 5640 | 0 | 0 | 6,89 | ||
| 2015-16 | 34 | 2999 | 0 | 0 | 6,85 | ||
| Taça de Portugal | 2 | 240 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 557 | 0 | 0 | 6,10 | |||
| Friendlies | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 45 | 3976 | 0 | 0 | 6,72 | ||
| 2011-12 | 28 | 2520 | 0 | 0 | — | ||
| Taça de Portugal | 6 | 540 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Europa League | 13 | 1170 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U21 Championship | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Friendlies | 3 | 224 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 50 | 4500 | 0 | 0 | — | ||
| 2010-11 | 30 | 2700 | 0 | 0 | — | ||
| Taça da Liga | 3 | 194 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Europa League | 8 | 720 | 0 | 0 | — | ||
| Friendlies | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 41 | 3614 | 0 | 0 | — | ||
| 2009-10 | Primeira Liga | 30 | 2700 | 0 | 0 | — | |
| Taça da Liga | 4 | 360 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Europa League | 10 | 900 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 44 | 3960 | 0 | 0 | — | ||
| 2008-09 | Primeira Liga | 26 | 2340 | 0 | 0 | — | |
| UEFA Champions League | 6 | 521 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2861 | 0 | 0 | — | ||
| 2007-08 | FIFA U20 World Cup | 4 | 360 | 0 | 0 | — | |
| 2006-07 | Primeira Liga | 1 | 0 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 13 σεζόν | 469 | 42045 | 0 | 0 | 6,82 | ||
Μεταγραφές · 4
Αταλάνταπρος
Al AinΕλεύθερος
Ρόμαπρος
ΑταλάνταΕλεύθερος
Wolvesπρος
Ρόμα
Σπόρτινγκ Λισαβόναςπρος
WolvesΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Thigh Injury | 17 Ιουνίου 2014 | 30 Ιουνίου 2014 |
