Μέσος · Republic of Ireland · Σεζόν 2026-27
T. Sobowale
Tunmise Sobowale
- Φανέλα
- 22
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 181
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές33
Λεπτά239773′ ανά αγώνα
Γκολ10,04 ανά 90′
Ασίστ40,15 ανά 90′
Βαθμολογία6,86μέσος όρος
Κάρτες4/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές22213790 λεπτά
Γκολ60,04 ανά 90′
Ασίστ70,05 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν33 συμμ. · 2397′ · βαθμ. 6,86
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,04 |
| Ασίστ | 4 | 0,15 |
| Σουτ | 7 | 0,26 |
| Σουτ στην εστία | 229% | 0,08 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 1174 | 44,08 |
| Κομβικές πάσες | 20 | 0,75 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 37 | 1,39 |
| Κλεψίματα | 25 | 0,94 |
| Μπλοκ | 11 | 0,41 |
| Μονομαχίες | 227 | 8,52 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 11651% | 4,36 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 4 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 29 | 1,09 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 20 | 0,75 |
Ο πάροχος δεν έχει καταγράψει αναλυτικά στατιστικά για αυτή τη διοργάνωση.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,04 |
| Ασίστ | 4 | 0,15 |
| Σουτ | 7 | 0,27 |
| Σουτ στην εστία | 229% | 0,08 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 1174 | 44,54 |
| Κομβικές πάσες | 20 | 0,76 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 37 | 1,40 |
| Κλεψίματα | 25 | 0,95 |
| Μπλοκ | 11 | 0,42 |
| Μονομαχίες | 227 | 8,61 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 11651% | 4,40 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 4 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 29 | 1,10 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 20 | 0,76 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές22213790 λεπτά
Γκολ60,04 ανά 90′
Ασίστ70,05 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- First Division 2017
- First Division
Δεύτερη θέση · 3
- First Division 2022
- First Division 2018
- First Division
Η καριέρα ανά σεζόν
6 γκολ και 7 ασίστ σε 222 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 25 | 0 | 0 | — | ||
| 30 | 2372 | 1 | 4 | 6,86 | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2397 | 1 | 4 | 6,86 | ||
| 2025-26 | 5 | 57 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 6 | 131 | 0 | 0 | 6,72 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 188 | 0 | 0 | 6,76 | ||
| 2024-25 | 37 | 2544 | 0 | 2 | 6,78 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,00 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 7,25 | |||
| 2 | 202 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 44 | 3196 | 0 | 2 | 6,80 | ||
| 2023-24 | 29 | 1020 | 0 | 1 | 6,43 | ||
| 19 | 1171 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 18 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 2 | 145 | 0 | 0 | 7,15 | |||
| 3 | 78 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 54 | 2432 | 1 | 1 | 6,45 | ||
| 2022-23 | 28 | 2104 | 3 | 0 | — | ||
| 3 | 260 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2364 | 3 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 10 | 730 | 0 | 0 | — | ||
| 11 | 701 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1431 | 0 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 13 | 977 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 1067 | 0 | 0 | — | ||
| 2018-19 | First Division | 7 | 403 | 1 | 0 | — | |
| 2017-18 | First Division | 1 | 28 | 0 | 0 | — | |
| League Cup | 1 | 7 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 35 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | First Division | 4 | 233 | 0 | 0 | — | |
| League Cup | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 5 | 277 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 222 | 13790 | 6 | 7 | 6,71 | ||
Μεταγραφές · 11
ST Mirrenπρος
Shamrock RoversΜεταγραφή
Shamrock Roversπρος
ST MirrenReturn from loan
ST Mirrenπρος
Shamrock RoversΜεταγραφή
Shamrock Roversπρος
ST MirrenReturn from loan
ST Mirrenπρος
Shamrock RoversΔανεισμός
Swindon Townπρος
ST MirrenΜεταγραφή
Shrewsburyπρος
Swindon TownΕλεύθερος
Waterfordπρος
Shrewsbury
Athlone Townπρος
Waterford
Waterfordπρος
Athlone TownΔανεισμός
Waterfordπρος
Finn Harps