- Φανέλα
- 19
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 187
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές10
Λεπτά37838′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,60μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24910300 λεπτά
Γκολ330,29 ανά 90′
Ασίστ120,10 ανά 90′
Σεζόν7
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν10 συμμ. · 378′ · βαθμ. 6,60
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,95 |
| Σουτ στην εστία | 375% | 0,71 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 92 | 21,90 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 1,19 |
| Ακρίβεια | 75% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 9 | 2,14 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,48 |
| Μπλοκ | 1 | 0,24 |
| Μονομαχίες | 54 | 12,86 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2648% | 6,19 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 10 | 2,38 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 13 | 3,10 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 11 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 90% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 3 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 6 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 66% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 3 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 133% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 1,09 |
| Σουτ στην εστία | 375% | 0,82 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 75 | 20,52 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,09 |
| Ακρίβεια | 73% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 9 | 2,46 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,55 |
| Μπλοκ | 1 | 0,27 |
| Μονομαχίες | 47 | 12,86 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2553% | 6,84 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 1,64 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 12 | 3,28 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24910300 λεπτά
Γκολ330,29 ανά 90′
Ασίστ120,10 ανά 90′
Σεζόν7
Δεύτερη θέση · 2
- Svenska Cupen 2021-22
- Svenska Cupen
Η καριέρα ανά σεζόν
33 γκολ και 12 ασίστ σε 249 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 2 | 15 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| 7 | 329 | 0 | 0 | 6,68 | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 378 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 2025-26 | 6 | 324 | 2 | 0 | — | ||
| 2 | 123 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| 10 | 590 | 5 | 2 | 7,32 | |||
| 29 | 1268 | 5 | 5 | 6,73 | |||
| Σύνολο σεζόν | 47 | 2305 | 12 | 7 | 6,86 | ||
| 2024-25 | 33 | 1347 | 4 | 5 | 6,71 | ||
| 2 | 89 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| 1 | 28 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 35 | 1436 | 4 | 5 | 6,70 | ||
| 2023-24 | 31 | 449 | 5 | 0 | 6,76 | ||
| 5 | 428 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 6 | 540 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 1417 | 7 | 0 | 6,80 | ||
| 2022-23 | 38 | 52 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 10 | 737 | 5 | 0 | 7,16 | |||
| 3 | 79 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 6 | 403 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 57 | 1271 | 6 | 0 | 6,69 | ||
| 2021-22 | 19 | 753 | 2 | 0 | 6,75 | ||
| 11 | 849 | 1 | 0 | — | |||
| 7 | 415 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 145 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 2162 | 4 | 0 | 6,75 | ||
| 2020-21 | 16 | 1331 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 249 | 10300 | 33 | 12 | 6,75 | ||
Μεταγραφές · 2
Hammarby FFπρος
Θέλτα€ 5M
IK Frejπρος
Hammarby Talang
Τραυματισμοί και απουσίες · 6
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Hamstring | 2 Μαρτίου 2025 | 4 Απριλίου 2025 |
| Calf Injury | 3 Νοεμβρίου 2024 | 9 Νοεμβρίου 2024 |
| Ankle Injury | 2 Σεπτεμβρίου 2024 | 11 Σεπτεμβρίου 2024 |
| Hamstring | 11 Μαΐου 2024 | 14 Μαΐου 2024 |
| Ankle Injury | 26 Φεβρουαρίου 2024 | 11 Απριλίου 2024 |
| Calf Injury | 31 Ιανουαρίου 2024 | 15 Φεβρουαρίου 2024 |
