Επιθετικός · Ιταλία · Σεζόν 2026-27
Τορίνο
Coppa Italia
C. Casadei
Cesare Casadei
- Φανέλα
- 22
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 192
- Βάρος
- 77
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές2
Λεπτά16080′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,55μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19412544 λεπτά
Γκολ470,34 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν2 συμμ. · 160′ · βαθμ. 6,55
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,13 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,56 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 58 | 32,63 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,13 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 25 | 14,06 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 936% | 5,06 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 2,25 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,13 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 2,00 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 1,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 41 | 41,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 95% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 14 | 14,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 429% | 4,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 3,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 17 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 64% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 2 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 11 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 545% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19412544 λεπτά
Γκολ470,34 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- Florida Cup 2023
- Premier League Summer Series 2023
- Coppa Italia 2021-22
- Campionato Primavera 1 2021-22
- Coppa Italia
- Campionato Primavera 1
- Florida Cup
- Premier League Summer Series
Δεύτερη θέση · 6
- League Cup 2023-24
- FIFA U20 World Cup 2023
- Serie A 2021-22
- Serie A
- League Cup
- FIFA U20 World Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
47 γκολ και 2 ασίστ σε 194 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 1 | 70 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,55 | ||
| 2025-26 | 4 | 157 | 1 | 0 | 6,80 | ||
| 8 | 608 | 2 | 0 | — | |||
| 3 | 207 | 1 | 0 | 7,20 | |||
| 33 | 1990 | 6 | 0 | 6,83 | |||
| Σύνολο σεζόν | 48 | 2962 | 10 | 0 | 6,85 | ||
| 2024-25 | 15 | 1023 | 1 | 1 | 6,96 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 5 | 333 | 0 | 0 | 6,96 | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1446 | 1 | 1 | 6,95 | ||
| 2023-24 | 11 | 67 | 0 | 0 | 6,59 | ||
| 22 | 874 | 2 | 0 | 6,75 | |||
| 2 | 147 | 0 | 1 | 7,00 | |||
| 1 | 90 | 1 | 0 | — | |||
| 3 | 166 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 630 | 7 | 0 | 7,32 | |||
| Σύνολο σεζόν | 46 | 1974 | 10 | 1 | 6,81 | ||
| 2022-23 | 15 | 1111 | 1 | 0 | 6,81 | ||
| 9 | 791 | 4 | 0 | — | |||
| 4 | 355 | 1 | 0 | 7,05 | |||
| 1 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 23 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 394 | 2 | 0 | — | |||
| UEFA U19 Championship | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 36 | 2921 | 8 | 0 | 6,86 | ||
| 2021-22 | 32 | 2544 | 15 | 0 | — | ||
| 7 | 471 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 3015 | 17 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 2 | 66 | 1 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 194 | 12544 | 47 | 2 | 6,85 | ||
Μεταγραφές · 6
Τσέλσιπρος
ΤορίνοΜεταγραφή
Leicesterπρος
Τσέλσι
Τσέλσιπρος
LeicesterΔανεισμός
Readingπρος
Τσέλσι
Τσέλσιπρος
ReadingΔανεισμός
Ίντερπρος
Τσέλσι€ 14.9M
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Rest | 23 Αυγούστου 2026 | Σε εξέλιξη |