- Φανέλα
- 6
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 76
Η σεζόν 2026-27 · Ligue 1
Συμμετοχές3
Λεπτά25083′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,93μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18713483 λεπτά
Γκολ50,03 ανά 90′
Ασίστ40,03 ανά 90′
Σεζόν7
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,36 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 164 | 59,04 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 89% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,44 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,08 |
| Μπλοκ | 5 | 1,80 |
| Μονομαχίες | 20 | 7,20 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1470% | 5,04 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,08 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,08 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18713483 λεπτά
Γκολ50,03 ανά 90′
Ασίστ40,03 ανά 90′
Σεζόν7
Η καριέρα ανά σεζόν
5 γκολ και 4 ασίστ σε 187 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 250 | 0 | 0 | 6,93 | ||
| 2025-26 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 71 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 4 | 251 | 0 | 0 | 6,97 | |||
| 3 | 167 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 405 | 1 | 0 | 6,96 | |||
| 12 | 985 | 1 | 0 | 6,93 | |||
| 25 | 2076 | 0 | 2 | 6,57 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 49 | 3886 | 2 | 2 | 6,74 | ||
| 2024-25 | 31 | 2645 | 1 | 1 | 6,78 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2645 | 1 | 1 | 6,78 | ||
| 2023-24 | 22 | 1660 | 0 | 0 | 6,64 | ||
| 2 | 117 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1777 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 2022-23 | 37 | 2301 | 1 | 1 | 6,75 | ||
| 1 | 71 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 2 | 55 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U19 Championship | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 243 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 42 | 2705 | 1 | 1 | 6,76 | ||
| 2021-22 | 2 | 123 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 16 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 9 | 538 | 0 | 0 | 6,49 | |||
| 2 | 180 | 1 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 857 | 1 | 0 | 6,54 | ||
| 2020-21 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 19 | 1073 | 0 | 0 | 6,42 | |||
| 3 | 200 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1363 | 0 | 0 | 6,43 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 187 | 13483 | 5 | 4 | 6,68 | ||
Μεταγραφές · 1
Valenciennesπρος
Στρασβούργο€ 1.5M
Τραυματισμοί και απουσίες · 5
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 25 Νοεμβρίου 2024 | 6 Δεκεμβρίου 2024 |
| Knee Injury | 15 Μαρτίου 2024 | 30 Μαρτίου 2024 |
| Ankle Injury | 24 Ιανουαρίου 2024 | 13 Φεβρουαρίου 2024 |
| Ankle Injury | 9 Δεκεμβρίου 2023 | 11 Ιανουαρίου 2024 |
| Knee Injury | 10 Φεβρουαρίου 2022 | 23 Απριλίου 2022 |
