- Φανέλα
- 16
- Ηλικία
- 23
- Ύψος
- 185
- Βάρος
- 82
Η σεζόν 2026-27 · La Liga
Συμμετοχές5
Λεπτά18737′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,48μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1755061 λεπτά
Γκολ140,25 ανά 90′
Ασίστ120,21 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 1,93 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,48 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 95 | 45,72 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,93 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,48 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,48 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 15 | 7,22 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 853% | 3,85 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,48 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,96 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1755061 λεπτά
Γκολ140,25 ανά 90′
Ασίστ120,21 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι6
Τίτλοι · 6
- U20 Intercontinental Cup 2022
- Júniores U19 2021-22
- UEFA Youth League 2021-22
- Júniores U19
- UEFA Youth League
- U20 Intercontinental Cup
Δεύτερη θέση · 2
- UEFA Youth League 2019-20
- UEFA Youth League
Η καριέρα ανά σεζόν
14 γκολ και 12 ασίστ σε 175 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 187 | 0 | 0 | 6,48 | ||
| 2025-26 | 25 | 1352 | 2 | 5 | 6,78 | ||
| 1 | 26 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1378 | 2 | 5 | 6,78 | ||
| 2024-25 | 24 | 1374 | 2 | 1 | 6,80 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 27 | 1374 | 2 | 1 | 6,80 | ||
| 2023-24 | 29 | 1871 | 0 | 2 | 6,77 | ||
| 4 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 1871 | 1 | 2 | 6,77 | ||
| 2022-23 | 2 | 66 | 0 | 0 | — | ||
| 16 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Euro U19 - Qualification | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 66 | 1 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 1 | 21 | 0 | 0 | 7,30 | ||
| 30 | 0 | 3 | 1 | — | |||
| 10 | 0 | 4 | 3 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 41 | 21 | 7 | 4 | 7,30 | ||
| 2020-21 | UEFA U17 Championship | 3 | 164 | 0 | 0 | — | |
| 8 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Euro U17 - Qualification | 3 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 164 | 1 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 175 | 5061 | 14 | 12 | 6,77 | ||
