Αμυντικός · Morocco · Σεζόν 2026-27
AD Ceuta FC
Segunda División
A. Tuhami
Anuar Mohamed Tuhami
- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 30
- Ύψος
- 173cm
- Βάρος
- 69kg
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές4
Λεπτά27469′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,38μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές33320729 λεπτά
Γκολ150,07 ανά 90′
Ασίστ60,03 ανά 90′
Σεζόν12
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,66 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,33 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 80 | 26,28 |
| Κομβικές πάσες | 7 | 2,30 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,99 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,99 |
| Μπλοκ | 1 | 0,33 |
| Μονομαχίες | 12 | 3,94 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 758% | 2,30 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,33 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,99 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές33320729 λεπτά
Γκολ150,07 ανά 90′
Ασίστ60,03 ανά 90′
Σεζόν12
Δεύτερη θέση · 2
- Segunda División 2023-24
- Segunda División 2021-22
Η καριέρα ανά σεζόν
15 γκολ και 6 ασίστ σε 333 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 274 | 0 | 0 | 6,38 | ||
| 2025-26 | 27 | 1939 | 0 | 2 | 6,78 | ||
| 2024-25 | 26 | 1729 | 2 | 0 | 6,76 | ||
| 2 | 119 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1848 | 2 | 0 | 6,72 | ||
| 2023-24 | 20 | 917 | 2 | 1 | 6,76 | ||
| 2 | 94 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1011 | 2 | 1 | 6,76 | ||
| 2021-22 | 34 | 957 | 3 | 2 | 6,60 | ||
| 3 | 256 | 1 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 1213 | 4 | 2 | 6,62 | ||
| 2020-21 | 24 | 1928 | 1 | 0 | — | ||
| 5 | 374 | 1 | 0 | — | |||
| 3 | 266 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2568 | 3 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 16 | 999 | 0 | 0 | — | ||
| 11 | 181 | 0 | 0 | 6,48 | |||
| 1 | 77 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 2 | 24 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 29 | 1347 | 0 | 0 | 6,54 | ||
| 2018-19 | 19 | 1080 | 1 | 0 | 6,62 | ||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 6,85 | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1440 | 1 | 0 | 6,66 | ||
| 2017-18 | 29 | 1779 | 1 | 1 | 6,68 | ||
| Copa del Rey | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,90 | ||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1959 | 2 | 1 | 6,69 | ||
| 2016-17 | 2 | 51 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| Primera División RFEF | 29 | 2354 | 1 | 0 | — | ||
| Copa del Rey | 2 | 190 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2595 | 1 | 0 | 6,65 | ||
| 2015-16 | Segunda División | 1 | 20 | 0 | 0 | 7,00 | |
| Primera División RFEF | 28 | 2299 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2319 | 0 | 0 | 7,00 | ||
| 2014-15 | Primera División RFEF | 37 | 2203 | 0 | 0 | — | |
| Copa del Rey | 1 | 13 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 2216 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 333 | 20729 | 15 | 6 | 6,68 | ||