- Φανέλα
- 12
- Ηλικία
- 31
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά45476′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,53μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19113021 λεπτά
Γκολ130,09 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν13
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 454′ · βαθμ. 6,53
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 156 | 30,93 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,59 |
| Ακρίβεια | 75% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 11 | 2,18 |
| Κλεψίματα | 8 | 1,59 |
| Μπλοκ | 5 | 0,99 |
| Μονομαχίες | 40 | 7,93 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2153% | 4,16 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 0,99 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,59 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 54 | 26,41 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,49 |
| Ακρίβεια | 62% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 3,42 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,98 |
| Μπλοκ | 3 | 1,47 |
| Μονομαχίες | 21 | 10,27 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1257% | 5,87 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,47 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,98 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 102 | 34,00 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,67 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,33 |
| Κλεψίματα | 6 | 2,00 |
| Μπλοκ | 2 | 0,67 |
| Μονομαχίες | 19 | 6,33 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 947% | 3,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,67 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,33 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19113021 λεπτά
Γκολ130,09 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν13
Η καριέρα ανά σεζόν
13 γκολ και 0 ασίστ σε 191 συμμετοχές, 13 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 184 | 0 | 0 | 6,25 | ||
| 4 | 270 | 0 | 0 | 6,67 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 454 | 0 | 0 | 6,53 | ||
| 2025-26 | 10 | 450 | 0 | 0 | 7,06 | ||
| 2023-24 | 12 | 394 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 13 | 420 | 0 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 6 | 225 | 0 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 10 | 840 | 0 | 0 | — | ||
| 12 | 909 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1839 | 1 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 25 | 1769 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 25 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1794 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 2 | 20 | 1 | 0 | — | ||
| 4 | 284 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 304 | 1 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 30 | 2410 | 2 | 0 | — | ||
| 6 | 570 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2980 | 2 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 24 | 1898 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 26 | 1894 | 5 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1984 | 5 | 0 | — | ||
| 2015-16 | 11 | 636 | 3 | 0 | — | ||
| 1 | 5 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 641 | 3 | 0 | — | ||
| 2014-15 | 1 | 3 | 1 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 1 | 29 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 13 σεζόν | 191 | 13021 | 13 | 0 | 6,86 | ||
Μεταγραφές · 11
Kozarmisleny FCπρος
Pécsi MFCΕλεύθερος
Bekescsaba 1912προς
Kozarmisleny FCΕλεύθερος
Csikszeredaπρος
Bekescsaba 1912
Paksπρος
CsikszeredaΕλεύθερος
Soroksarπρος
Paks
Paksπρος
SoroksarΔανεισμός
Soproni VSEπρος
Paks
Paksπρος
Soproni VSEΔανεισμός
Balmazujvarosπρος
Paks
Paksπρος
Dorogi FCΔανεισμός
Paksπρος
BalmazujvarosΔανεισμός
