Μέσος · Brazil · Σεζόν 2026-27
Fluminense
Carioca - 1
Martinelli
Matheus Martinelli Lima
- Φανέλα
- 8
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 177
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · 5 διοργανώσεις
Συμμετοχές42
Λεπτά324277′ ανά αγώνα
Γκολ10,03 ανά 90′
Ασίστ50,14 ανά 90′
Βαθμολογία7,04μέσος όρος
Κάρτες5/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές35125646 λεπτά
Γκολ160,06 ανά 90′
Ασίστ180,06 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι7
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν42 συμμ. · 3242′ · βαθμ. 7,04
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,03 |
| Ασίστ | 5 | 0,14 |
| Σουτ | 28 | 0,78 |
| Σουτ στην εστία | 932% | 0,25 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 2450 | 68,01 |
| Κομβικές πάσες | 38 | 1,05 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 55 | 1,53 |
| Κλεψίματα | 36 | 1,00 |
| Μπλοκ | 14 | 0,39 |
| Μονομαχίες | 266 | 7,38 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 14555% | 4,03 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 5 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 48 | 1,33 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 34 | 0,94 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,15 |
| Σουτ | 3 | 0,46 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 370 | 56,73 |
| Κομβικές πάσες | 9 | 1,38 |
| Ακρίβεια | 42% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 10 | 1,53 |
| Κλεψίματα | 4 | 0,61 |
| Μπλοκ | 4 | 0,61 |
| Μονομαχίες | 55 | 8,43 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3055% | 4,60 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 9 | 1,38 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 9 | 1,38 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,48 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,95 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,48 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 145 | 69,05 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,48 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 2,86 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,95 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 19 | 9,05 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1368% | 6,19 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,48 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,90 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,15 |
| Σουτ | 6 | 0,88 |
| Σουτ στην εστία | 117% | 0,15 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 483 | 71,15 |
| Κομβικές πάσες | 7 | 1,03 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 13 | 1,91 |
| Κλεψίματα | 7 | 1,03 |
| Μπλοκ | 1 | 0,15 |
| Μονομαχίες | 50 | 7,36 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3264% | 4,71 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 0,88 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 1,03 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 42 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 92% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 250% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 2 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 3 | 0,15 |
| Σουτ | 17 | 0,84 |
| Σουτ στην εστία | 741% | 0,35 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 1410 | 69,96 |
| Κομβικές πάσες | 21 | 1,04 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 25 | 1,24 |
| Κλεψίματα | 22 | 1,09 |
| Μπλοκ | 9 | 0,45 |
| Μονομαχίες | 138 | 6,85 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 6849% | 3,37 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 5 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 30 | 1,49 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 14 | 0,69 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές35125646 λεπτά
Γκολ160,06 ανά 90′
Ασίστ180,06 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι7
Τίτλοι · 7
- CONMEBOL Recopa 2024
- Carioca Série A 2023
- CONMEBOL Libertadores 2023
- Carioca Série A 2022
- Carioca Série A
- CONMEBOL Libertadores
- CONMEBOL Recopa
Δεύτερη θέση · 5
- Carioca Série A 2025
- FIFA Intercontinental Cup 2023
- Carioca Série A 2021
- Carioca Série A
- FIFA Intercontinental Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
16 γκολ και 18 ασίστ σε 351 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 587 | 0 | 1 | 7,06 | ||
| 3 | 189 | 1 | 0 | 7,27 | |||
| 7 | 611 | 0 | 1 | 7,01 | |||
| 2 | 41 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| 22 | 1814 | 0 | 3 | 7,03 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 40 | 3201 | 1 | 5 | 7,05 | ||
| 2025-26 | 5 | 431 | 0 | 1 | 7,08 | ||
| 5 | 317 | 1 | 0 | 7,02 | |||
| 5 | 552 | 2 | 0 | 7,23 | |||
| 33 | 2750 | 3 | 2 | 6,99 | |||
| 6 | 648 | 0 | 0 | 7,10 | |||
| Σύνολο σεζόν | 54 | 4698 | 6 | 3 | 7,04 | ||
| 2024-25 | 35 | 2657 | 1 | 1 | 6,78 | ||
| 35 | 2657 | 1 | 1 | 6,78 | |||
| 3 | 225 | 0 | 0 | 7,17 | |||
| 10 | 794 | 0 | 0 | 6,74 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 85 | 6513 | 2 | 2 | 6,79 | ||
| 2023-24 | 26 | 1616 | 1 | 1 | 6,78 | ||
| 12 | 1035 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| FIFA Intercontinental Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 8 | 378 | 0 | 1 | 6,64 | |||
| Σύνολο σεζόν | 49 | 3299 | 2 | 2 | 6,75 | ||
| 2022-23 | 28 | 1618 | 1 | 3 | 6,89 | ||
| 14 | 673 | 1 | 0 | — | |||
| 7 | 246 | 0 | 1 | 6,85 | |||
| 2 | 95 | 0 | 2 | 7,60 | |||
| 4 | 155 | 0 | 0 | 6,72 | |||
| Σύνολο σεζόν | 55 | 2787 | 2 | 6 | 6,90 | ||
| 2021-22 | 10 | 830 | 0 | 0 | — | ||
| 31 | 2171 | 0 | 0 | 6,92 | |||
| 5 | 425 | 0 | 0 | 6,78 | |||
| 9 | 758 | 0 | 0 | 6,73 | |||
| Σύνολο σεζόν | 55 | 4184 | 0 | 0 | 6,86 | ||
| 2020-21 | 13 | 964 | 3 | 0 | 7,19 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 351 | 25646 | 16 | 18 | 6,90 | ||
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 16 Αυγούστου 2024 | 21 Αυγούστου 2024 |