- Φανέλα
- 1
- Ηλικία
- 26
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές3
Λεπτά27090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία5,05μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1209628 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν3 συμμ. · 270′ · βαθμ. 5,05
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 72 | 24,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 58% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 1 | 0,33 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1100% | 0,33 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,33 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 23 | 23,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 73% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 1 | 1,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1100% | 1,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 49 | 24,50 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 51% | — |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1209628 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι6
Τίτλοι · 6
- NB I 2024-25
- NB I 2023-24
- NB I 2018-19
- Magyar Kupa 2016-17
- Magyar Kupa
- NB I
Δεύτερη θέση · 6
- Magyar Kupa 2024-25
- Magyar Kupa 2023-24
- NB I 2022-23
- NB I 2017-18
- Magyar Kupa
- NB I
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,61 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 4,27 | |||
| Σύνολο σεζόν | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,05 | ||
| 2025-26 | 18 | 1170 | 0 | 0 | 7,12 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1260 | 0 | 0 | 7,08 | ||
| 2024-25 | 8 | 147 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 2023-24 | 4 | 360 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 420 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 870 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 2022-23 | 9 | 720 | 0 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 28 | 2520 | 0 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 25 | 2237 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 16 | 1418 | 0 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 1 | 6 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | UEFA U17 Championship | 2 | 180 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 120 | 9628 | 0 | 0 | 6,72 | ||
Μεταγραφές · 8
Debreceni VSCπρος
ΦερεντσβάροςReturn from loan
Φερεντσβάροςπρος
Debreceni VSCΔανεισμός
Kecskeméti TEπρος
Φερεντσβάρος
Φερεντσβάροςπρος
Kecskeméti TEΔανεισμός
Soroksarπρος
Φερεντσβάρος
Φερεντσβάροςπρος
SoroksarΔανεισμός
Soroksarπρος
Φερεντσβάρος
Φερεντσβάροςπρος
SoroksarΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Muscle Injury | 13 Φεβρουαρίου 2025 | 26 Φεβρουαρίου 2025 |
