Επιθετικός · Senegal · Σεζόν 2026-27
Ερυθρός Αστέρας
Super Liga
B. Dieng
Cheikh Ahmadou Bamba Mbacké Dieng
- Φανέλα
- 9
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 178
- Βάρος
- 72
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές10
Λεπτά39840′ ανά αγώνα
Γκολ20,45 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,76μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1646613 λεπτά
Γκολ440,60 ανά 90′
Ασίστ50,07 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν10 συμμ. · 398′ · βαθμ. 6,76
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,45 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 8 | 1,81 |
| Σουτ στην εστία | 450% | 0,90 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 66 | 14,92 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,36 |
| Ακρίβεια | 75% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,68 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,23 |
| Μονομαχίες | 48 | 10,85 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2654% | 5,88 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 1,81 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 15 | 3,39 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 3 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 100% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 1 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 6 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 83% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 1 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1100% |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,50 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 8 | 2,02 |
| Σουτ στην εστία | 450% | 1,01 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 57 | 14,37 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,51 |
| Ακρίβεια | 73% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 0,50 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,25 |
| Μονομαχίες | 46 | 11,60 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2554% | 6,30 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 2,02 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 15 | 3,78 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1646613 λεπτά
Γκολ440,60 ανά 90′
Ασίστ50,07 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- CAF Africa Cup of Nations 2022
- CAF Africa Cup of Nations
Δεύτερη θέση · 2
- Ligue 1 2021-22
- Ligue 1
Η καριέρα ανά σεζόν
44 γκολ και 5 ασίστ σε 164 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 3 | 24 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 6 | 357 | 2 | 0 | 7,08 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 7 | 374 | 2 | 0 | 7,00 | ||
| 2025-26 | 3 | 209 | 5 | 0 | 8,27 | ||
| 22 | 1220 | 10 | 1 | 6,81 | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1429 | 15 | 1 | 6,99 | ||
| 2024-25 | 18 | 523 | 3 | 0 | 6,58 | ||
| 2 | 113 | 1 | 0 | 7,10 | |||
| 2 | 105 | 2 | 1 | 7,60 | |||
| 1 | 64 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 22 | 741 | 6 | 1 | 6,72 | ||
| 2023-24 | 16 | 542 | 4 | 1 | 6,88 | ||
| 1 | 16 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | — | |||
| Africa Cup of Nations Qualification | 1 | 14 | 0 | 1 | 7,00 | ||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 574 | 4 | 2 | 6,89 | ||
| 2022-23 | 15 | 749 | 3 | 0 | 6,56 | ||
| 10 | 187 | 1 | 0 | 6,56 | |||
| 1 | 68 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 2 | 113 | 1 | 0 | 6,70 | |||
| 6 | 154 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 40 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 97 | 1 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 38 | 1368 | 6 | 0 | 6,58 | ||
| 2021-22 | 25 | 974 | 7 | 1 | 6,82 | ||
| 1 | 31 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 295 | 1 | 0 | 6,42 | |||
| 5 | 270 | 0 | 0 | 6,74 | |||
| 5 | 195 | 2 | 0 | 6,92 | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 1765 | 10 | 1 | 6,77 | ||
| 2020-21 | 5 | 128 | 0 | 0 | 6,74 | ||
| 4 | 225 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 9 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 362 | 1 | 0 | 6,74 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 164 | 6613 | 44 | 5 | 6,78 | ||
Μεταγραφές · 9
Λοριάνπρος
Ερυθρός ΑστέραςΕλεύθερος
ΛοριάνπροςDieng BambaΕλεύθερος
Λοριάνπρος
Ερυθρός ΑστέραςΕλεύθερος
ΛοριάνπροςLorient II
Λοριάνπρος
Tomori Berat
Ανζέπρος
ΛοριάνΕπιστροφή από δανεισμό
Ανζέπρος
ΛοριάνReturn from loan
Λοριάνπρος
ΑνζέΔανεισμός
Μαρσέιγπρος
Λοριάν€ 8M
Τραυματισμοί και απουσίες · 9
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Foot Injury | 16 Μαΐου 2025 | 22 Αυγούστου 2025 |
| Muscle Injury | 13 Απριλίου 2025 | 8 Μαΐου 2025 |
| Groin Injury | 4 Φεβρουαρίου 2025 | 20 Φεβρουαρίου 2025 |
| Muscle Injury | 24 Ιανουαρίου 2025 | 25 Ιανουαρίου 2025 |
| Calf Injury | 18 Απριλίου 2024 | 2 Μαΐου 2024 |
| Groin Injury | 21 Αυγούστου 2023 | 26 Οκτωβρίου 2023 |
| Ankle Injury | 22 Μαΐου 2023 | 30 Ιουνίου 2023 |
| Groin Injury | 8 Μαΐου 2023 | 18 Μαΐου 2023 |
| Thigh Injury | 20 Μαΐου 2022 | 1 Ιουλίου 2022 |