Μέσος · Northern Ireland · Σεζόν 2026-27
West Brom
League Cup
I. Price
Isaac Jude Price
- Φανέλα
- 21
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 193
- Βάρος
- 70
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές18
Λεπτά141879′ ανά αγώνα
Γκολ50,32 ανά 90′
Ασίστ20,13 ανά 90′
Βαθμολογία7,07μέσος όρος
Κάρτες3/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές25218559 λεπτά
Γκολ260,13 ανά 90′
Ασίστ60,03 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν18 συμμ. · 1418′ · βαθμ. 7,07
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 5 | 0,32 |
| Ασίστ | 2 | 0,13 |
| Σουτ | 25 | 1,59 |
| Σουτ στην εστία | 1872% | 1,14 |
| Εύστοχα πέναλτι | 2 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 1 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 610 | 38,72 |
| Κομβικές πάσες | 16 | 1,02 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 19 | 1,21 |
| Κλεψίματα | 8 | 0,51 |
| Μπλοκ | 4 | 0,25 |
| Μονομαχίες | 123 | 7,81 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 5646% | 3,55 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 10 | 0,63 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 18 | 1,14 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 1,03 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 2,59 |
| Σουτ στην εστία | 480% | 2,07 |
| Εύστοχα πέναλτι | 1 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 88 | 45,52 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,55 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 13 | 6,72 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 538% | 2,59 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,52 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,27 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 6 | 1,63 |
| Σουτ στην εστία | 467% | 1,09 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 1 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 74 | 20,12 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,82 |
| Ακρίβεια | 79% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,63 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,54 |
| Μπλοκ | 1 | 0,27 |
| Μονομαχίες | 27 | 7,34 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1763% | 4,62 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,82 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,82 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,48 |
| Σουτ | 1 | 0,48 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,48 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 71 | 33,99 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,91 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 0,96 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 18 | 8,62 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 633% | 2,87 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,48 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,96 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,25 |
| Ασίστ | 1 | 0,12 |
| Σουτ | 13 | 1,61 |
| Σουτ στην εστία | 969% | 1,12 |
| Εύστοχα πέναλτι | 1 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 377 | 46,80 |
| Κομβικές πάσες | 9 | 1,12 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 0,99 |
| Κλεψίματα | 6 | 0,74 |
| Μπλοκ | 3 | 0,37 |
| Μονομαχίες | 65 | 8,07 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2843% | 3,48 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 0,74 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 12 | 1,49 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές25218559 λεπτά
Γκολ260,13 ανά 90′
Ασίστ60,03 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Florida Cup 2021
- Florida Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
26 γκολ και 6 ασίστ σε 252 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 174 | 2 | 0 | 7,60 | ||
| 4 | 331 | 1 | 0 | 7,20 | |||
| 3 | 188 | 0 | 1 | 6,90 | |||
| 9 | 725 | 2 | 1 | 6,96 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 15 | 1230 | 5 | 1 | 7,11 | ||
| 2025-26 | 4 | 359 | 3 | 0 | 7,25 | ||
| 1 | 79 | 0 | 1 | 7,20 | |||
| 2 | 137 | 0 | 0 | 7,10 | |||
| 46 | 3642 | 8 | 2 | 6,86 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 49 | 3858 | 8 | 3 | 6,88 | ||
| 2024-25 | 17 | 1055 | 1 | 1 | 7,13 | ||
| 22 | 1767 | 0 | 0 | 7,02 | |||
| 3 | 32 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 3 | 256 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 499 | 4 | 1 | 7,70 | |||
| 7 | 625 | 1 | 0 | 6,97 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 55 | 3978 | 6 | 2 | 7,10 | ||
| 2023-24 | 22 | 1767 | 0 | 0 | 7,02 | ||
| 3 | 32 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 9 | 467 | 2 | 0 | 6,64 | |||
| 1 | 4 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2270 | 2 | 0 | 6,89 | ||
| 2022-23 | 22 | 1767 | 0 | 0 | 7,02 | ||
| 3 | 32 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 4 | 336 | 1 | 0 | 7,20 | |||
| Premier League International Cup | 5 | 450 | 1 | 0 | — | ||
| 3 | 206 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2971 | 4 | 0 | 7,01 | ||
| 2021-22 | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,90 | ||
| 24 | 1991 | 1 | 0 | — | |||
| 3 | 209 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| FA Youth Cup | 3 | 265 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2478 | 1 | 0 | 6,65 | ||
| 2020-21 | 9 | 650 | 0 | 0 | — | ||
| 11 | 792 | 0 | 0 | — | |||
| FA Youth Cup | 2 | 202 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U17 Championship | 2 | 109 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1753 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | U18 Premier League | 2 | 14 | 0 | 0 | — | |
| FA Youth Cup | 1 | 7 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 3 | 21 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 252 | 18559 | 26 | 6 | 6,98 | ||
Μεταγραφές · 2
Standard Liegeπρος
West BromΜεταγραφή
Έβερτονπρος
Standard LiegeΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knock | 5 Απριλίου 2025 | 7 Απριλίου 2025 |