Μέσος · Αγγλία · Σεζόν 2026-27
Τζένοα
Coppa Italia
B. Norton-Cuffy
Brooke Dion Nelson Norton-Cuffy
- Φανέλα
- 15
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 181
- Βάρος
- 70
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές5
Λεπτά30461′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,30 ανά 90′
Βαθμολογία5,84μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές21513449 λεπτά
Γκολ60,04 ανά 90′
Ασίστ70,05 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν5 συμμ. · 304′ · βαθμ. 5,84
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,30 |
| Σουτ | 3 | 0,89 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,30 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 89 | 26,35 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 1,48 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 0,59 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 3 | 0,89 |
| Μονομαχίες | 19 | 5,63 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 947% | 2,66 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,30 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,30 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 1,00 |
| Σουτ | 2 | 2,00 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 1,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 26 | 26,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 2,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 2 | 2,00 |
| Μονομαχίες | 5 | 5,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 480% | 4,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,50 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 55 | 27,50 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 2,00 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,50 |
| Μονομαχίες | 11 | 5,50 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 436% | 2,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,50 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 8 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 87% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 3 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 133% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές21513449 λεπτά
Γκολ60,04 ανά 90′
Ασίστ70,05 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- UEFA U21 Championship 2025
- UEFA U19 Championship 2022
- Florida Cup 2022
- Emirates Cup 2022
- UEFA U19 Championship
- Florida Cup
- Emirates Cup
- UEFA U21 Championship
Η καριέρα ανά σεζόν
6 γκολ και 7 ασίστ σε 215 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,20 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 2 | 34 | 0 | 0 | 4,40 | |||
| Σύνολο σεζόν | 5 | 304 | 0 | 1 | 5,84 | ||
| 2025-26 | 5 | 134 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| 4 | 97 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 168 | 0 | 0 | 6,85 | |||
| 27 | 2214 | 2 | 1 | 6,84 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 2613 | 2 | 1 | 6,84 | ||
| 2024-25 | 26 | 721 | 0 | 0 | 6,51 | ||
| 2023-24 | 40 | 2276 | 2 | 4 | 6,69 | ||
| 1 | 62 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 2338 | 2 | 4 | 6,68 | ||
| 2022-23 | 20 | 1295 | 0 | 0 | 6,53 | ||
| 23 | 1503 | 0 | 0 | 6,53 | |||
| 1 | 64 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| UEFA U19 Championship | 5 | 294 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 225 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 52 | 3381 | 0 | 0 | 6,53 | ||
| 2021-22 | 17 | 1201 | 1 | 1 | 6,52 | ||
| 7 | 477 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 6,43 | |||
| FA Youth Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2038 | 1 | 1 | 6,51 | ||
| 2020-21 | 6 | 422 | 0 | 0 | — | ||
| 14 | 1260 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 12 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| FA Youth Cup | 4 | 360 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 2054 | 1 | 0 | 6,20 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 215 | 13449 | 6 | 7 | 6,60 | ||
Μεταγραφές · 8
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Thigh Injury | 29 Δεκεμβρίου 2024 | 24 Ιανουαρίου 2025 |
| Hip Injury | 28 Οκτωβρίου 2024 | 14 Νοεμβρίου 2024 |
| Foot Injury | 1 Αυγούστου 2024 | 4 Οκτωβρίου 2024 |
| Hamstring | 4 Φεβρουαρίου 2024 | 16 Φεβρουαρίου 2024 |