- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · La Liga
Συμμετοχές7
Λεπτά61588′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,15 ανά 90′
Βαθμολογία7,03μέσος όρος
Κάρτες2/1κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24615094 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ90,05 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,15 |
| Σουτ | 0 | 0,00 |
| Σουτ στην εστία | 0 | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 182 | 26,63 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,44 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 17 | 2,49 |
| Κλεψίματα | 6 | 0,88 |
| Μπλοκ | 3 | 0,44 |
| Μονομαχίες | 66 | 9,66 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3756% | 5,41 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 19 | 2,78 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 0,73 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24615094 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ90,05 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- CAF U23 Cup of Nations 2023
- Segunda División 2020-21
- Segunda División
- CAF U23 Cup of Nations
Δεύτερη θέση · 2
- Copa Catalunya 2024-25
- Copa Catalunya
Η καριέρα ανά σεζόν
0 γκολ και 9 ασίστ σε 246 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 615 | 0 | 1 | 7,03 | ||
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 36 | 2828 | 0 | 2 | 6,73 | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 2828 | 0 | 2 | 6,73 | ||
| 2024-25 | 36 | 3159 | 0 | 2 | 6,96 | ||
| 19 | 109 | 0 | 0 | 6,44 | |||
| Σύνολο σεζόν | 55 | 3268 | 0 | 2 | 6,78 | ||
| 2023-24 | 37 | 2978 | 0 | 4 | 7,05 | ||
| 19 | 109 | 0 | 0 | 6,44 | |||
| 2 | 152 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 59 | 3240 | 0 | 4 | 6,84 | ||
| 2022-23 | 2 | 152 | 0 | 0 | — | ||
| 19 | 109 | 0 | 0 | 6,44 | |||
| 13 | 1024 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 78 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 1363 | 0 | 0 | 6,44 | ||
| 2021-22 | 31 | 2371 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 95 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2466 | 0 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 3 | 130 | 0 | 0 | 6,43 | ||
| 17 | 1184 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1314 | 0 | 0 | 6,43 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 246 | 15094 | 0 | 9 | 6,76 | ||
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 5 Μαΐου 2025 | 7 Μαΐου 2025 |
| Broken Toe | 15 Οκτωβρίου 2023 | 10 Νοεμβρίου 2023 |
