Αμυντικός · Austria · Σεζόν 2026-27
Genk
Jupiler Pro League
N. Sattlberger
Nikolas Sattlberger
- Φανέλα
- 24
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 189
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές4
Λεπτά19549′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,78μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1639714 λεπτά
Γκολ30,03 ανά 90′
Ασίστ50,05 ανά 90′
Σεζόν7
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν4 συμμ. · 195′ · βαθμ. 6,78
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 151 | 69,69 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,46 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,85 |
| Κλεψίματα | 4 | 1,85 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 19 | 8,77 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 947% | 4,15 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 2,31 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,92 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 104 | 89,14 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 96% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,71 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,86 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 8 | 6,86 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 450% | 3,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,86 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,86 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 47 | 47,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 68% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 2,00 |
| Κλεψίματα | 3 | 3,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 11 | 11,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 545% | 5,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 4,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1639714 λεπτά
Γκολ30,03 ανά 90′
Ασίστ50,05 ανά 90′
Σεζόν7
Δεύτερη θέση · 5
- Cup 2023-24
- Cup 2022-23
- Jugendliga U18 2021-22
- Jugendliga U18
- Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
3 γκολ και 5 ασίστ σε 163 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 105 | 0 | 0 | 6,95 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,28 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 195 | 0 | 0 | 6,78 | ||
| 2025-26 | 6 | 434 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 1 | 0 | 8,30 | |||
| 8 | 204 | 0 | 1 | 6,71 | |||
| 25 | 1124 | 0 | 1 | 6,58 | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 1852 | 1 | 2 | 6,66 | ||
| 2024-25 | 32 | 1549 | 1 | 2 | 6,73 | ||
| 6 | 207 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 1756 | 1 | 2 | 6,76 | ||
| 2023-24 | 30 | 2466 | 0 | 1 | 6,86 | ||
| 4 | 259 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 339 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 3334 | 0 | 1 | 6,82 | ||
| 2022-23 | 6 | 207 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 17 | 1401 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 145 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1753 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 2021-22 | 7 | 482 | 1 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 7 | 342 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 163 | 9714 | 3 | 5 | 6,75 | ||
Μεταγραφές · 3
Rapid Viennaπρος
GenkΜεταγραφή
Rapid Wien IIπρος
GenkΜεταγραφή
Rapid Wien IIπρος
GenkΜεταγραφή
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Illness | 27 Φεβρουαρίου 2025 | 6 Μαρτίου 2025 |
| Ankle Injury | 28 Οκτωβρίου 2024 | 22 Νοεμβρίου 2024 |
| Ankle Injury | 12 Οκτωβρίου 2024 | 24 Οκτωβρίου 2024 |