Μέσος · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Mallorca
Segunda División
Antoniu Roca
Antoniu Roca Vives
- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 23
- Ύψος
- 180
- Βάρος
- 65
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές6
Λεπτά23740′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,73μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1535483 λεπτά
Γκολ30,05 ανά 90′
Ασίστ10,02 ανά 90′
Σεζόν7
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 1,90 |
| Σουτ στην εστία | 120% | 0,38 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 45 | 17,09 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,76 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 10 | 3,80 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,38 |
| Μπλοκ | 1 | 0,38 |
| Μονομαχίες | 37 | 14,05 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2157% | 7,97 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,14 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 1,90 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1535483 λεπτά
Γκολ30,05 ανά 90′
Ασίστ10,02 ανά 90′
Σεζόν7
Δεύτερη θέση · 2
- Copa Catalunya 2024-25
- Copa Catalunya
Η καριέρα ανά σεζόν
3 γκολ και 1 ασίστ σε 153 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 237 | 0 | 0 | 6,73 | ||
| 2025-26 | 2 | 62 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 13 | 298 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 360 | 0 | 0 | 6,43 | ||
| 2024-25 | 35 | 1042 | 0 | 1 | 6,67 | ||
| 15 | 238 | 0 | 0 | 6,68 | |||
| Σύνολο σεζόν | 50 | 1280 | 0 | 1 | 6,67 | ||
| 2023-24 | 15 | 238 | 0 | 0 | 6,68 | ||
| 12 | 745 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 983 | 1 | 0 | 6,68 | ||
| 2022-23 | 23 | 1266 | 0 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 28 | 1197 | 2 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 4 | 160 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 153 | 5483 | 3 | 1 | 6,64 | ||
Μεταγραφές · 1
Εσπανιόλπρος
MallorcaΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 12 Ιανουαρίου 2025 | 14 Ιανουαρίου 2025 |