- Φανέλα
- 21
- Ηλικία
- 23
- Ύψος
- 180
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές8
Λεπτά34443′ ανά αγώνα
Γκολ30,78 ανά 90′
Ασίστ10,26 ανά 90′
Βαθμολογία7,05μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1819177 λεπτά
Γκολ690,68 ανά 90′
Ασίστ70,07 ανά 90′
Σεζόν8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν8 συμμ. · 344′ · βαθμ. 7,05
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 3 | 0,78 |
| Ασίστ | 1 | 0,26 |
| Σουτ | 10 | 2,62 |
| Σουτ στην εστία | 770% | 1,83 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 90 | 23,55 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,05 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,78 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,52 |
| Μπλοκ | 1 | 0,26 |
| Μονομαχίες | 31 | 8,11 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1445% | 3,66 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,05 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,05 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 1100% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 6 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 50% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 2 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 150% |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 1 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 100% |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 3 | 0,83 |
| Ασίστ | 1 | 0,28 |
| Σουτ | 9 | 2,48 |
| Σουτ στην εστία | 667% | 1,65 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 83 | 22,84 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,10 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,83 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,55 |
| Μπλοκ | 1 | 0,28 |
| Μονομαχίες | 29 | 7,98 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1345% | 3,58 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,10 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,10 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1819177 λεπτά
Γκολ690,68 ανά 90′
Ασίστ70,07 ανά 90′
Σεζόν8
Η καριέρα ανά σεζόν
69 γκολ και 7 ασίστ σε 181 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-28 | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 2026-27 | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 327 | 3 | 1 | 7,17 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 7 | 343 | 3 | 1 | 7,05 | ||
| 2025-26 | 3 | 130 | 2 | 0 | 6,97 | ||
| 28 | 1967 | 18 | 3 | 6,82 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2097 | 20 | 3 | 6,83 | ||
| 2024-25 | 29 | 1185 | 10 | 1 | 6,84 | ||
| 29 | 1185 | 10 | 1 | 6,84 | |||
| 29 | 1185 | 10 | 1 | 6,84 | |||
| Σύνολο σεζόν | 87 | 3555 | 30 | 3 | 6,84 | ||
| 2023-24 | 26 | 1514 | 9 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 22 | 1182 | 5 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 4 | 259 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | CAF U17 Cup of Nations | 3 | 221 | 2 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 181 | 9177 | 69 | 7 | 6,85 | ||
