Τερματοφύλακας · Albania · Σεζόν 2026-27
BK Hacken
Allsvenskan
E. Berisha
Etrit Berisha
- Φανέλα
- 99
- Ηλικία
- 36
- Ύψος
- 194
- Βάρος
- 92
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές8
Λεπτά65282′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,81μέσος όρος
Κάρτες1/1κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές36732830 λεπτά
Γκολ20,01 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν8 συμμ. · 652′ · βαθμ. 6,81
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 228 | 31,47 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 69% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 8 | 1,10 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 675% | 0,83 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,28 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,28 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 42 | 33,75 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 73% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 1 | 0,80 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% | 0,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,80 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 186 | 31,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 68% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 7 | 1,17 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 686% | 1,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,17 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,33 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές36732830 λεπτά
Γκολ20,01 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Allsvenskan 2008
- Allsvenskan
Δεύτερη θέση · 8
- Coppa Italia 2018-19
- Super Cup 2015
- Coppa Italia 2014-15
- Svenska Cupen 2011
- Svenska Cupen 2008
- Svenska Cupen
- Coppa Italia
- Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
2 γκολ και 0 ασίστ σε 367 συμμετοχές, 15 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 112 | 0 | 0 | 5,35 | ||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 652 | 0 | 0 | 6,81 | ||
| 2025-26 | 21 | 1890 | 0 | 0 | 7,00 | ||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 7,05 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2430 | 0 | 0 | 7,01 | ||
| 2024-25 | 1 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 2023-24 | 14 | 1260 | 0 | 0 | 7,11 | ||
| 5 | 450 | 0 | 0 | 7,44 | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1710 | 0 | 0 | 7,19 | ||
| 2021-22 | 10 | 900 | 0 | 0 | 7,19 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 990 | 0 | 0 | 7,10 | ||
| 2020-21 | 25 | 2250 | 0 | 0 | 7,07 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 6,48 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 43 | 3870 | 0 | 0 | 6,91 | ||
| 2019-20 | 26 | 2340 | 0 | 0 | 7,01 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2610 | 0 | 0 | 6,98 | ||
| 2018-19 | 18 | 1620 | 0 | 0 | 6,57 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 8 | 685 | 0 | 0 | 6,97 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 31 | 2755 | 0 | 0 | 6,68 | ||
| 2017-18 | 31 | 2790 | 0 | 0 | 6,71 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 6,47 | |||
| Club Friendlies | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 34 | 3060 | 0 | 0 | 6,69 | ||
| 2016-17 | 26 | 2340 | 0 | 0 | 6,86 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 5,80 | |||
| UEFA European Championship Qualifiers | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,07 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Friendlies | 5 | 420 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 38 | 3420 | 0 | 0 | 6,88 | ||
| 2015-16 | 11 | 870 | 0 | 0 | 6,68 | ||
| Coppa Italia | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 5 | 450 | 0 | 0 | 6,76 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Friendlies | 2 | 165 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 20 | 1680 | 0 | 0 | 6,71 | ||
| 2014-15 | 10 | 808 | 0 | 0 | — | ||
| Coppa Italia | 7 | 660 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA World Cup Qualifiers | 7 | 630 | 0 | 0 | — | ||
| Friendlies | 6 | 488 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 24 | 2098 | 0 | 0 | — | ||
| 2012-13 | Allsvenskan | 30 | 2700 | 1 | 0 | — | |
| Svenska Cupen | 4 | 360 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Europa League | 6 | 540 | 1 | 0 | — | ||
| Friendlies | 3 | 224 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 40 | 3600 | 2 | 0 | — | ||
| 2011-12 | Allsvenskan | 25 | 2245 | 0 | 0 | — | |
| Svenska Cupen | 3 | 330 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2575 | 0 | 0 | — | ||
| 2010-11 | Allsvenskan | 14 | 1260 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 15 σεζόν | 367 | 32830 | 2 | 0 | 6,88 | ||