- Φανέλα
- 16
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 184
- Βάρος
- 79
Η σεζόν 2026-27 · Allsvenskan
Συμμετοχές22
Λεπτά143865′ ανά αγώνα
Γκολ20,13 ανά 90′
Ασίστ20,13 ανά 90′
Βαθμολογία6,77μέσος όρος
Κάρτες3/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1529551 λεπτά
Γκολ50,05 ανά 90′
Ασίστ70,07 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,13 |
| Ασίστ | 2 | 0,13 |
| Σουτ | 18 | 1,13 |
| Σουτ στην εστία | 317% | 0,19 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 715 | 44,75 |
| Κομβικές πάσες | 19 | 1,19 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 21 | 1,31 |
| Κλεψίματα | 9 | 0,56 |
| Μπλοκ | 7 | 0,44 |
| Μονομαχίες | 131 | 8,20 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 6650% | 4,13 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 25 | 1,56 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 15 | 0,94 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1529551 λεπτά
Γκολ50,05 ανά 90′
Ασίστ70,07 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Super League 2023-24
- Super League
Δεύτερη θέση · 2
- Svenska Cupen 2022-23
- Svenska Cupen
Η καριέρα ανά σεζόν
5 γκολ και 7 ασίστ σε 152 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 22 | 1438 | 2 | 2 | 6,77 | ||
| 2025-26 | 6 | 299 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 13 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 312 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 2024-25 | 29 | 2480 | 1 | 0 | 6,80 | ||
| 5 | 177 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 45 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 2792 | 1 | 0 | 6,79 | ||
| 2023-24 | 25 | 1191 | 0 | 1 | 6,79 | ||
| 10 | 794 | 0 | 1 | 7,02 | |||
| 1 | 44 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 29 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 5 | 215 | 0 | 0 | 6,66 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 42 | 2273 | 1 | 2 | 6,82 | ||
| 2022-23 | 29 | 2206 | 1 | 3 | 6,76 | ||
| 1 | 5 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2211 | 1 | 3 | 6,76 | ||
| 2021-22 | 10 | 186 | 0 | 0 | 6,44 | ||
| 4 | 339 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 525 | 0 | 0 | 6,44 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 152 | 9551 | 5 | 7 | 6,76 | ||
Μεταγραφές · 7
BSC Young Boysπρος
Hammarby FFΜεταγραφή
Grasshoppersπρος
BSC Young BoysΕπιστροφή από δανεισμό
Grasshoppersπρος
BSC Young BoysReturn from loan
BSC Young Boysπρος
GrasshoppersΔανεισμός
Μιάλμπιπρος
BSC Young Boys
BSC Young Boysπρος
ΜιάλμπιΔανεισμός
Μιάλμπιπρος
BSC Young BoysΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 4 Απριλίου 2025 | 5 Απριλίου 2025 |
