Αμυντικός · Ecuador · Σεζόν 2026-27
Genk
Jupiler Pro League
Y. Medina
Yaimar Abel Medina Ortiz
- Φανέλα
- 19
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 177
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές8
Λεπτά18623′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,59μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1466473 λεπτά
Γκολ140,19 ανά 90′
Ασίστ90,13 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν8 συμμ. · 186′ · βαθμ. 6,59
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 1,45 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,48 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 75 | 36,29 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,48 |
| Ακρίβεια | 79% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 2,90 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,48 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 19 | 9,19 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1053% | 4,84 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,94 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,97 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 2 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 0% |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 16 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 93% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 2 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 1,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 27 | 27,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 3,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 1,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 11 | 11,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 545% | 5,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 2,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 30 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 76% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 3 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 6 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 583% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1466473 λεπτά
Γκολ140,19 ανά 90′
Ασίστ90,13 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι10
Τίτλοι · 10
- Supercopa de Ecuador 2023
- CONMEBOL Recopa 2023
- Copa Ecuador 2022
- CONMEBOL Sudamericana 2022
- Liga Pro 2021
- Liga Pro
- Copa Ecuador
- Supercopa de Ecuador
- CONMEBOL Sudamericana
- CONMEBOL Recopa
Δεύτερη θέση · 12
- Liga Pro 2024
- Copa Ecuador 2024
- Liga Pro 2023
- CONMEBOL Libertadores U20 2023
- UEFA/CONMEBOL Club Challenge 2023
- Liga Pro Serie B 2022
- CONMEBOL Libertadores U20 2022
- Liga Pro
- Liga Pro Serie B
- Copa Ecuador
- CONMEBOL Libertadores U20
- UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Η καριέρα ανά σεζόν
14 γκολ και 9 ασίστ σε 146 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 11 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 1 | 45 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 2 | 90 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 3 | 40 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 6 | 96 | 0 | 0 | 6,58 | ||
| 2025-26 | 2 | 132 | 0 | 0 | 6,55 | ||
| 11 | 585 | 1 | 0 | 6,72 | |||
| 27 | 1534 | 0 | 3 | 6,73 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 38 | 2119 | 1 | 3 | 6,73 | ||
| 2024-25 | 4 | 217 | 3 | 0 | — | ||
| 1 | 78 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 14 | 120 | 0 | 0 | 6,93 | |||
| 32 | 1802 | 5 | 3 | 7,09 | |||
| 6 | 235 | 0 | 2 | 6,85 | |||
| 4 | 217 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 61 | 2669 | 11 | 5 | 7,02 | ||
| 2023-24 | 18 | 834 | 1 | 1 | 6,76 | ||
| 6 | 204 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| 4 | 260 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 10 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1308 | 1 | 1 | 6,72 | ||
| 2022-23 | 5 | 99 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 14 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 113 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 2021-22 | 4 | 168 | 1 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 146 | 6473 | 14 | 9 | 6,84 | ||
Μεταγραφές · 1
Independiente del Valleπρος
GenkΜεταγραφή
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knock | 11 Απριλίου 2025 | 18 Απριλίου 2025 |
| Muscle Injury | 3 Φεβρουαρίου 2025 | 20 Φεβρουαρίου 2025 |