- Φανέλα
- 18
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά36661′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,69μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1618130 λεπτά
Γκολ60,07 ανά 90′
Ασίστ30,03 ανά 90′
Σεζόν6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 366′ · βαθμ. 6,69
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,49 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 190 | 46,72 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 1,23 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 1,97 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,74 |
| Μπλοκ | 6 | 1,48 |
| Μονομαχίες | 32 | 7,87 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1856% | 4,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,74 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 1,23 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 8 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 87% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 2 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 150% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,52 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 182 | 47,20 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,04 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 1,82 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,78 |
| Μπλοκ | 6 | 1,56 |
| Μονομαχίες | 30 | 7,78 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1757% | 4,41 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,52 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 1,30 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1618130 λεπτά
Γκολ60,07 ανά 90′
Ασίστ30,03 ανά 90′
Σεζόν6
Δεύτερη θέση · 2
- FIFA U20 World Cup 2023
- FIFA U20 World Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
6 γκολ και 3 ασίστ σε 161 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 5 | 347 | 0 | 0 | 6,71 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 366 | 0 | 0 | 6,69 | ||
| 2025-26 | 35 | 1478 | 2 | 1 | 6,83 | ||
| 4 | 264 | 0 | 0 | 6,77 | |||
| 8 | 687 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 111 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 20 | 1273 | 1 | 0 | 6,66 | |||
| 13 | 616 | 0 | 1 | 6,58 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 48 | 3041 | 1 | 1 | 6,65 | ||
| 2024-25 | 36 | 579 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 2 | 113 | 1 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 692 | 1 | 0 | 6,51 | ||
| 2023-24 | 26 | 1970 | 1 | 1 | 6,74 | ||
| 7 | 583 | 1 | 0 | 6,94 | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2553 | 2 | 1 | 6,78 | ||
| 2022-23 | 35 | 1478 | 2 | 1 | 6,83 | ||
| 2020-21 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 161 | 8130 | 6 | 3 | 6,69 | ||
Μεταγραφές · 5
Κάλιαριπρος
Ράσινγκ ΣανταντέρΔανεισμός
Τορίνοπρος
ΚάλιαριReturn from loan
Κάλιαριπρος
ΤορίνοΔανεισμός
Spalπρος
Κάλιαρι€ 5M
Ravennaπρος
Spal
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 7 Σεπτεμβρίου 2024 | 28 Σεπτεμβρίου 2024 |
