- Φανέλα
- 55
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 79
Η σεζόν 2026-27 · Ligue 1
Συμμετοχές6
Λεπτά50885′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,90μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19314311 λεπτά
Γκολ160,10 ανά 90′
Ασίστ70,04 ανά 90′
Σεζόν9
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,18 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 539 | 95,49 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,06 |
| Κλεψίματα | 11 | 1,95 |
| Μπλοκ | 5 | 0,89 |
| Μονομαχίες | 31 | 5,49 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1858% | 3,19 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,53 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 0,89 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19314311 λεπτά
Γκολ160,10 ανά 90′
Ασίστ70,04 ανά 90′
Σεζόν9
Η καριέρα ανά σεζόν
16 γκολ και 7 ασίστ σε 193 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-28 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,93 | ||
| 2026-27 | 6 | 508 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 2025-26 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | ||
| Africa Cup of Nations Qualification | 4 | 271 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 2 | 72 | 0 | 0 | 6,10 | |||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 433 | 0 | 0 | 6,67 | ||
| 2024-25 | 23 | 1934 | 3 | 0 | 7,11 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| 6 | 304 | 0 | 0 | 6,66 | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2328 | 3 | 0 | 7,03 | ||
| 2023-24 | 23 | 1714 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 3 | 196 | 1 | 0 | 7,27 | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Africa Cup of Nations Qualification | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2270 | 1 | 0 | 6,92 | ||
| 2022-23 | 17 | 1493 | 4 | 0 | 7,14 | ||
| 11 | 566 | 1 | 0 | 7,02 | |||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 369 | 0 | 1 | 7,30 | |||
| 12 | 958 | 3 | 1 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 45 | 3506 | 8 | 2 | 7,17 | ||
| 2021-22 | 27 | 2286 | 1 | 3 | 7,20 | ||
| 1 | 51 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 25 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 28 | 2337 | 1 | 3 | 7,20 | ||
| 2020-21 | 14 | 696 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| 19 | 1467 | 2 | 0 | 6,82 | |||
| 2 | 225 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 143 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 2531 | 2 | 0 | 6,82 | ||
| 2019-20 | 8 | 218 | 1 | 2 | 6,83 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 193 | 14311 | 16 | 7 | 7,01 | ||
Μεταγραφές · 2
Istanbul Basaksehirπρος
Νις€ 11.5M
Yeni Malatyasporπρος
Istanbul Basaksehir€ 2.2M
Τραυματισμοί και απουσίες · 11
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| MCL Knee Injury | 30 Απριλίου 2025 | Σε εξέλιξη |
| Hamstring | 29 Νοεμβρίου 2024 | 2 Ιανουαρίου 2025 |
| Hamstring | 20 Οκτωβρίου 2024 | 31 Οκτωβρίου 2024 |
| Calf Injury | 17 Αυγούστου 2024 | 23 Αυγούστου 2024 |
| Thigh Injury | 30 Μαρτίου 2024 | 18 Απριλίου 2024 |
| Knee Injury | 24 Απριλίου 2023 | 30 Ιουνίου 2023 |
| Knock | 17 Μαρτίου 2023 | 25 Μαρτίου 2023 |
| Knock | 30 Μαρτίου 2022 | 23 Μαΐου 2022 |
| Virus | 29 Απριλίου 2021 | 2 Μαΐου 2021 |
| Knock | 21 Απριλίου 2021 | 24 Απριλίου 2021 |
| Knee Injury | 12 Οκτωβρίου 2020 | 24 Οκτωβρίου 2020 |
