Μέσος · Northern Ireland · Σεζόν 2026-27
Barnsley
League Cup
Patrick Kelly
- Φανέλα
- 22
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 183
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές18
Λεπτά138277′ ανά αγώνα
Γκολ20,13 ανά 90′
Ασίστ10,07 ανά 90′
Βαθμολογία6,64μέσος όρος
Κάρτες3/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19912884 λεπτά
Γκολ120,08 ανά 90′
Ασίστ70,05 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν18 συμμ. · 1382′ · βαθμ. 6,64
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,13 |
| Ασίστ | 1 | 0,07 |
| Σουτ | 17 | 1,11 |
| Σουτ στην εστία | 847% | 0,52 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 370 | 24,10 |
| Κομβικές πάσες | 31 | 2,02 |
| Ακρίβεια | 74% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 20 | 1,30 |
| Κλεψίματα | 11 | 0,72 |
| Μπλοκ | 1 | 0,07 |
| Μονομαχίες | 157 | 10,22 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 6843% | 4,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 21 | 1,37 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 12 | 0,78 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 1,31 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 0,65 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 102 | 33,38 |
| Κομβικές πάσες | 11 | 3,60 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,96 |
| Κλεψίματα | 6 | 1,96 |
| Μπλοκ | 1 | 0,33 |
| Μονομαχίες | 29 | 9,49 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1862% | 5,89 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,98 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,65 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,78 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,39 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 43 | 16,83 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 62% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,17 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,78 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 29 | 11,35 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1241% | 4,70 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 2,35 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,78 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,57 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,14 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,57 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 33 | 18,80 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,57 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,71 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 11 | 6,27 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 655% | 3,42 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,57 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,14 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,13 |
| Ασίστ | 1 | 0,13 |
| Σουτ | 9 | 1,13 |
| Σουτ στην εστία | 444% | 0,50 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 192 | 24,03 |
| Κομβικές πάσες | 19 | 2,38 |
| Ακρίβεια | 72% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 1,00 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,38 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 88 | 11,02 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3236% | 4,01 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 11 | 1,38 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 0,75 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19912884 λεπτά
Γκολ120,08 ανά 90′
Ασίστ70,05 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- League Two 2024-25
- FA Youth Cup 2022-23
- FA Youth Cup
- League Two
Δεύτερη θέση · 6
- U18 Premier League 2022-23
- League Cup 2021-22
- Premiership 2020-21
- Premiership
- League Cup
- U18 Premier League
Η καριέρα ανά σεζόν
12 γκολ και 7 ασίστ σε 199 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 275 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| 4 | 230 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| 3 | 158 | 1 | 0 | 6,83 | |||
| 8 | 719 | 1 | 1 | 6,54 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 15 | 1224 | 1 | 1 | 6,60 | ||
| 2025-26 | 10 | 679 | 1 | 0 | — | ||
| 2 | 99 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 2 | 108 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| 3 | 62 | 1 | 0 | 6,85 | |||
| 40 | 2903 | 2 | 6 | 6,72 | |||
| Σύνολο σεζόν | 57 | 3851 | 4 | 6 | 6,71 | ||
| 2024-25 | 35 | 1423 | 2 | 0 | 6,79 | ||
| 1 | 20 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 2 | 134 | 0 | 0 | 6,65 | |||
| 3 | 247 | 0 | 0 | 7,53 | |||
| 1 | 8 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 1832 | 2 | 0 | 6,83 | ||
| 2023-24 | 5 | 394 | 0 | 0 | 7,02 | ||
| 20 | 1708 | 2 | 0 | — | |||
| 5 | 395 | 0 | 0 | 7,02 | |||
| 6 | 533 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 181 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 3211 | 4 | 0 | 7,02 | ||
| 2022-23 | 5 | 394 | 0 | 0 | 7,02 | ||
| 2 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| FA Youth Cup | 5 | 435 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Premier League International Cup | 2 | 143 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 998 | 0 | 0 | 7,02 | ||
| 2021-22 | League Cup | 3 | 138 | 0 | 0 | — | |
| 23 | 1316 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 176 | 1 | 0 | — | |||
| 3 | 138 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1768 | 1 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 199 | 12884 | 12 | 7 | 6,78 | ||
Μεταγραφές · 3
West Hamπρος
BarnsleyΜεταγραφή
Doncasterπρος
West HamΕπιστροφή από δανεισμό
Coleraine FCπρος
West Ham United U21