Μέσος · Canada · Σεζόν 2026-27
Eldense
Segunda División
J. Smith
Justin Smith
- Φανέλα
- 14
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 190cm
- Βάρος
- 79kg
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές9
Λεπτά73982′ ανά αγώνα
Γκολ10,12 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,93μέσος όρος
Κάρτες3/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές14610114 λεπτά
Γκολ30,03 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν9 συμμ. · 739′ · βαθμ. 6,93
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,12 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,49 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,12 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 412 | 50,18 |
| Κομβικές πάσες | 9 | 1,10 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 21 | 2,56 |
| Κλεψίματα | 9 | 1,10 |
| Μπλοκ | 1 | 0,12 |
| Μονομαχίες | 97 | 11,81 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 5355% | 6,45 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 17 | 2,07 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 12 | 1,46 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 14 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 85% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 2 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,13 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,50 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,13 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 398 | 50,17 |
| Κομβικές πάσες | 8 | 1,01 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 21 | 2,65 |
| Κλεψίματα | 9 | 1,13 |
| Μπλοκ | 1 | 0,13 |
| Μονομαχίες | 95 | 11,97 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 5356% | 6,68 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 16 | 2,02 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 12 | 1,51 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές14610114 λεπτά
Γκολ30,03 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν6
Δεύτερη θέση · 1
- Coupe de France 2021-22
Η καριέρα ανά σεζόν
3 γκολ και 0 ασίστ σε 146 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 8 | 714 | 1 | 0 | 7,01 | |||
| 2025-26 | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 34 | 1850 | 0 | 0 | 6,71 | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 1940 | 0 | 0 | 6,72 | ||
| 2024-25 | 5 | 210 | 0 | 0 | 6,66 | ||
| 25 | 1982 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 19 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2211 | 1 | 0 | 6,66 | ||
| 2023-24 | 30 | 2222 | 0 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 6 | 91 | 0 | 0 | 6,40 | ||
| 14 | 1156 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 48 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 335 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 24 | 1582 | 1 | 0 | 6,40 | ||
| 2021-22 | 17 | 1445 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 10 | 0 | 0 | — | |||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 146 | 10114 | 3 | 0 | 6,72 | ||
Μεταγραφές · 10
Εσπανιόλπρος
AD Ceuta FCΕλεύθερος
Εσπανιόλπρος
EldenseΕλεύθερος
Εσπανιόλπρος
EldenseΕλεύθερος- Gijonπρος
ΕσπανιόλReturn from loan
Sporting Gijonπρος
ΕσπανιόλReturn from loan
Εσπανιόλπρος
Sporting GijonΔανεισμός
ΕσπανιόλπροςGijonΔανεισμός
Avranchesπρος
Espanyol IIΕλεύθερος
Quevillyπρος
AvranchesΕλεύθερος
Νιςπρος
Quevilly