Επιθετικός · Romania · Σεζόν 2026-27
Sudtirol
Coppa Italia
R. Burnete
Rareş Cătălin Burnete
- Φανέλα
- 9
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 185
- Βάρος
- 77
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές8
Λεπτά32541′ ανά αγώνα
Γκολ10,28 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,48μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1588189 λεπτά
Γκολ370,41 ανά 90′
Ασίστ30,03 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν8 συμμ. · 325′ · βαθμ. 6,48
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,28 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 6 | 1,66 |
| Σουτ στην εστία | 350% | 0,83 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 68 | 18,83 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,55 |
| Ακρίβεια | 75% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,66 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,28 |
| Μονομαχίες | 61 | 16,89 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1728% | 4,71 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 9 | 2,49 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 8 | 2,22 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,14 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,57 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 27 | 15,38 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 77% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,57 |
| Μονομαχίες | 20 | 11,39 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 630% | 3,42 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 2,28 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,54 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 2,16 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 1,08 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 41 | 22,10 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 1,08 |
| Ακρίβεια | 73% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 3,23 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 41 | 22,10 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1127% | 5,93 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 9 | 4,85 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 2,16 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1588189 λεπτά
Γκολ370,41 ανά 90′
Ασίστ30,03 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Campionato Primavera 1 2022-23
- Serie B 2021-22
- Serie B
- Campionato Primavera 1
Δεύτερη θέση · 2
- Super Cup Primavera 2023
- Super Cup Primavera
Η καριέρα ανά σεζόν
37 γκολ και 3 ασίστ σε 158 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 158 | 0 | 0 | 6,31 | ||
| 6 | 167 | 1 | 0 | 6,54 | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 325 | 1 | 0 | 6,48 | ||
| 2025-26 | 3 | 35 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 30 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 27 | 1139 | 2 | 2 | 6,48 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1204 | 2 | 2 | 6,47 | ||
| 2024-25 | 27 | 35 | 0 | 0 | 6,37 | ||
| 1 | 28 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 63 | 0 | 0 | 6,38 | ||
| 2023-24 | 23 | 2070 | 10 | 0 | — | ||
| 1 | 7 | 0 | 1 | — | |||
| 2 | 143 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 432 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 7 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2659 | 11 | 1 | — | ||
| 2022-23 | 33 | 2706 | 20 | 0 | — | ||
| 3 | 157 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2863 | 21 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 21 | 1071 | 2 | 0 | — | ||
| 1 | 4 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1075 | 2 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 158 | 8189 | 37 | 3 | 6,43 | ||
Μεταγραφές · 3
Λέτσεπρος
SudtirolΔανεισμός
Juve Stabiaπρος
ΛέτσεReturn from loan
Λέτσεπρος
Juve StabiaΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Muscle Injury | 14 Μαΐου 2025 | 21 Μαΐου 2025 |
| Thigh Injury | 2 Οκτωβρίου 2024 | 6 Δεκεμβρίου 2024 |