Μέσος · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Βέρντερ Βρέμης
DFB Pokal
Chuky San José
Iván San José Cantalejo
- Φανέλα
- 20
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 172cm
- Βάρος
- 64kg
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά47980′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ20,38 ανά 90′
Βαθμολογία6,84μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1257826 λεπτά
Γκολ250,29 ανά 90′
Ασίστ90,10 ανά 90′
Σεζόν6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 479′ · βαθμ. 6,84
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 2 | 0,38 |
| Σουτ | 7 | 1,32 |
| Σουτ στην εστία | 457% | 0,75 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 178 | 33,44 |
| Κομβικές πάσες | 10 | 1,88 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 1,32 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,19 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 31 | 5,82 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1652% | 3,01 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 0,94 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,56 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 25 |
| Κομβικές πάσες | 2 |
| Ακρίβεια | 84% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 5 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 240% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 2 | 0,41 |
| Σουτ | 6 | 1,24 |
| Σουτ στην εστία | 467% | 0,83 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 153 | 31,73 |
| Κομβικές πάσες | 8 | 1,66 |
| Ακρίβεια | 79% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 1,45 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,21 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 26 | 5,39 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1454% | 2,90 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,83 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,62 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1257826 λεπτά
Γκολ250,29 ανά 90′
Ασίστ90,10 ανά 90′
Σεζόν6
Δεύτερη θέση · 1
- Segunda División 2023-24
Η καριέρα ανά σεζόν
25 γκολ και 9 ασίστ σε 125 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,00 | ||
| 5 | 434 | 0 | 2 | 7,01 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 479 | 0 | 2 | 6,84 | ||
| 2025-26 | 34 | 2360 | 7 | 7 | 6,96 | ||
| 2024-25 | 18 | 726 | 2 | 0 | 6,49 | ||
| 1 | 57 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 783 | 2 | 0 | 6,49 | ||
| 2023-24 | 24 | 1945 | 6 | 0 | — | ||
| 1 | 13 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1958 | 6 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 28 | 1677 | 8 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 13 | 569 | 2 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 125 | 7826 | 25 | 9 | 6,80 | ||
Μεταγραφές · 1
Valladolidπρος
Βέρντερ ΒρέμηςΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Hamstring | 14 Μαΐου 2025 | Σε εξέλιξη |