- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 173
- Βάρος
- 70
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές12
Λεπτά53044′ ανά αγώνα
Γκολ20,34 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,77μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1549200 λεπτά
Γκολ310,30 ανά 90′
Ασίστ50,05 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν12 συμμ. · 530′ · βαθμ. 6,77
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,34 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 14 | 2,38 |
| Σουτ στην εστία | 750% | 1,19 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 173 | 29,38 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 0,85 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 1,19 |
| Κλεψίματα | 6 | 1,02 |
| Μπλοκ | 3 | 0,51 |
| Μονομαχίες | 67 | 11,38 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3146% | 5,26 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 12 | 2,04 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 13 | 2,21 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 1100% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 5 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 60% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 3 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 267% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 0 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 5 |
| Σουτ στην εστία | 120% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 36 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 88% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 1 |
| Μονομαχίες | 8 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 225% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 4 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 1 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 2 |
| Σουτ στην εστία | 2100% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 40 |
| Κομβικές πάσες | 2 |
| Ακρίβεια | 82% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 2 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 8 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 563% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,26 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 6 | 1,55 |
| Σουτ στην εστία | 350% | 0,77 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 92 | 23,72 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,52 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,03 |
| Κλεψίματα | 5 | 1,29 |
| Μπλοκ | 2 | 0,52 |
| Μονομαχίες | 48 | 12,38 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2246% | 5,67 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 7 | 1,81 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 10 | 2,58 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1549200 λεπτά
Γκολ310,30 ανά 90′
Ασίστ50,05 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- FIFA Intercontinental Cup 2024
- Copa del Rey Juvenil 2022
- Copa del Rey Juvenil
- FIFA Intercontinental Cup
Δεύτερη θέση · 6
- Super Cup 2025
- La Liga 2024-25
- Copa del Rey 2024-25
- La Liga
- Copa del Rey
- Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
31 γκολ και 5 ασίστ σε 154 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 3 | 79 | 0 | 0 | 6,27 | |||
| 2 | 72 | 1 | 0 | 7,30 | |||
| 6 | 349 | 1 | 0 | 6,82 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 10 | 458 | 1 | 0 | 6,66 | ||
| 2025-26 | 6 | 21 | 0 | 0 | 6,25 | ||
| 2 | 96 | 1 | 3 | 8,25 | |||
| 34 | 2668 | 6 | 2 | 6,89 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 2785 | 7 | 5 | 6,86 | ||
| 2024-25 | 2 | 34 | 0 | 0 | 6,25 | ||
| 4 | 42 | 0 | 0 | 6,25 | |||
| 34 | 2750 | 11 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 2826 | 11 | 0 | 6,25 | ||
| 2023-24 | 29 | 672 | 2 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 31 | 2411 | 10 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 2 | 48 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 154 | 9200 | 31 | 5 | 6,77 | ||
Μεταγραφές · 4
Οσασούναπρος
ΛίβερπουλΜεταγραφή
Οσασούναπρος
ΛίβερπουλΜεταγραφή
Real Madrid IIπρος
ΟσασούναΜεταγραφή
Ρεάλ Μαδρίτηςπρος
ΟσασούναΜεταγραφή
