Επιθετικός · Cameroon
Qingdao Jonoon
D. Lamkel Zé
Didier Lamkel Zé
- Ηλικία
- 29
- Ύψος
- 192
- Βάρος
- 78
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές26516085 λεπτά
Γκολ640,36 ανά 90′
Ασίστ210,12 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι2
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές26516085 λεπτά
Γκολ640,36 ανά 90′
Ασίστ210,12 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Cup 2019-20
- Cup
Δεύτερη θέση · 4
- Botola Pro 2022-23
- CAF Champions League 2022-23
- Botola Pro
- CAF Champions League
Η καριέρα ανά σεζόν
64 γκολ και 21 ασίστ σε 265 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 11 | 990 | 7 | 2 | 7,60 | ||
| 1 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 990 | 8 | 2 | 7,60 | ||
| 2024-25 | 3 | 257 | 1 | 2 | 7,97 | ||
| 2 | 99 | 0 | 0 | — | |||
| 10 | 716 | 4 | 0 | 6,82 | |||
| 3 | 257 | 1 | 2 | 7,97 | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 1329 | 6 | 4 | 7,25 | ||
| 2023-24 | 1 | 22 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 22 | 0 | 0 | — | |||
| 14 | 650 | 1 | 0 | 6,73 | |||
| 15 | 947 | 3 | 2 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1641 | 4 | 2 | 6,87 | ||
| 2022-23 | FIFA Intercontinental Cup | 1 | 67 | 0 | 0 | — | |
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 10 | 861 | 1 | 2 | 6,68 | |||
| 1 | 45 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 973 | 1 | 2 | 6,68 | ||
| 2021-22 | 9 | 609 | 3 | 0 | 6,73 | ||
| 3 | 269 | 2 | 0 | 7,50 | |||
| 7 | 0 | 2 | 3 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Africa Cup of Nations - Qualification | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 878 | 7 | 3 | 6,92 | ||
| 2020-21 | 21 | 1730 | 8 | 4 | 6,99 | ||
| 2 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 1 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1820 | 10 | 4 | 7,00 | ||
| 2019-20 | 25 | 1990 | 6 | 0 | — | ||
| 6 | 0 | 0 | 1 | — | |||
| 4 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 1990 | 7 | 1 | — | ||
| 2018-19 | 27 | 1719 | 4 | 0 | — | ||
| Belgian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1719 | 4 | 0 | — | ||
| 2017-18 | National 3 | 6 | 510 | 3 | 0 | — | |
| 31 | 2005 | 7 | 3 | 6,94 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 256 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 2861 | 11 | 3 | 6,94 | ||
| 2016-17 | 24 | 1195 | 3 | 0 | 6,60 | ||
| National 3 | 5 | 383 | 2 | 0 | — | ||
| 1 | 79 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 120 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1777 | 5 | 0 | 6,57 | ||
| 2015-16 | National 3 | 6 | 107 | 1 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 265 | 16085 | 64 | 21 | 6,93 | ||
Μεταγραφές · 16
Qingdao Jonoonπρος
KazmaΕλεύθερος
Qingdao JonoonπροςLamkel Ze DidierΕλεύθερος
Σιντ Τρόιντενπρος
Qingdao JonoonFree Transfer
Fatih Karagümrükπρος
Σιντ ΤρόιντενΕλεύθερος
Sakaryasporπρος
Fatih KaragümrükΕλεύθερος
Hataysporπρος
SakaryasporΕλεύθερος
Metzπρος
Hatayspor
Hataysporπρος
MetzΔανεισμός
Wydad ACπρος
Hatayspor
Kortrijkπρος
Wydad ACΔανεισμός
Metzπρος
Kortrijk
Antwerpπρος
MetzΔανεισμός
Khimkiπρος
AntwerpΔανεισμός
Antwerpπρος
KhimkiΔανεισμός
Antwerpπρος
Dunajska StredaΔανεισμός
Niortπρος
Antwerp€ 1M
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 16 Μαρτίου 2024 | 3 Απριλίου 2024 |
| Thigh Injury | 19 Φεβρουαρίου 2024 | 22 Φεβρουαρίου 2024 |
| Unknown | 22 Ιανουαρίου 2024 | 30 Ιανουαρίου 2024 |
| Knee Injury | 16 Δεκεμβρίου 2023 | 9 Ιανουαρίου 2024 |