Αμυντικός · San Marino · Σεζόν 2026-27
San MarinoUEFA World Cup Qualifiers
G. Benvenuti
Giacomo Benvenuti
- Φανέλα
- 2
- Ηλικία
- 19
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά30250′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,29μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές442923 λεπτά
Γκολ10,03 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν5
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 302′ · βαθμ. 6,29
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 86 | 25,63 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 40% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,79 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,30 |
| Μπλοκ | 2 | 0,60 |
| Μονομαχίες | 18 | 5,36 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1056% | 2,98 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 1,49 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
UEFA World Cup Qualifiers2 συμμ. · 95′ · βαθμ. 6,10
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 28 | 26,53 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 0% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,95 |
| Μονομαχίες | 1 | 0,95 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% | 0,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,95 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 58 | 25,22 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 60% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 2,61 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,43 |
| Μπλοκ | 1 | 0,43 |
| Μονομαχίες | 17 | 7,39 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1059% | 4,35 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,74 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές442923 λεπτά
Γκολ10,03 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν5
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Super Cup Primavera 2024
- Super Cup Primavera
Η καριέρα ανά σεζόν
1 γκολ και 0 ασίστ σε 44 συμμετοχές, 5 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | UEFA World Cup Qualifiers | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,10 | |
| 4 | 207 | 0 | 0 | 6,38 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 302 | 0 | 0 | 6,29 | ||
| 2025-26 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 2024-25 | 22 | 1400 | 1 | 0 | — | ||
| 2 | 104 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 248 | 0 | 0 | 6,77 | |||
| 5 | 253 | 0 | 0 | 6,26 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 30 | 1901 | 1 | 0 | 6,45 | ||
| 2023-24 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 5 σεζόν | 44 | 2923 | 1 | 0 | 6,38 | ||
Μεταγραφές · 3
Sassuolo U20προς
Fidelis AndriaΕλεύθερος- Victor San Marinoπρος
Sassuolo U20Return from loan
Sassuolo U20προςVictor San MarinoΔανεισμός