Αμυντικός · Denmark · Σεζόν 2026-27
Λάτσιο
Coppa Italia
O. Provstgaard
Oliver Provstgaard Nielsen
- Φανέλα
- 25
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 194
- Βάρος
- 70
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές12
Λεπτά96080′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,80μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές16111796 λεπτά
Γκολ40,03 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν12 συμμ. · 960′ · βαθμ. 6,80
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,38 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 735 | 68,91 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 0,47 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 10 | 0,94 |
| Κλεψίματα | 9 | 0,84 |
| Μπλοκ | 8 | 0,75 |
| Μονομαχίες | 60 | 5,63 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2745% | 2,53 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 13 | 1,22 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,19 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 100 | 100,00 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 3,00 |
| Ακρίβεια | 89% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 1,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 8 | 8,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 338% | 3,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 0,75 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 296 | 74,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,25 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 1,25 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,25 |
| Μπλοκ | 5 | 1,25 |
| Μονομαχίες | 17 | 4,25 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1271% | 3,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,25 |
Ο πάροχος δεν έχει καταγράψει αναλυτικά στατιστικά για αυτή τη διοργάνωση.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 339 | 59,82 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,18 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 0,88 |
| Κλεψίματα | 7 | 1,24 |
| Μπλοκ | 3 | 0,53 |
| Μονομαχίες | 35 | 6,18 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1234% | 2,12 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 12 | 2,12 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,18 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές16111796 λεπτά
Γκολ40,03 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- 1. Division 2022-23
- 1. Division
Η καριέρα ανά σεζόν
4 γκολ και 0 ασίστ σε 161 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 510 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 11 | 960 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 2025-26 | 32 | 2880 | 1 | 0 | 6,93 | ||
| 2 | 90 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 8 | 720 | 2 | 0 | — | |||
| 1 | 43 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 26 | 1544 | 0 | 0 | 6,89 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 37 | 2397 | 2 | 0 | 6,87 | ||
| 2024-25 | 15 | 33 | 0 | 0 | 6,45 | ||
| 16 | 1440 | 0 | 0 | 6,73 | |||
| 1 | 3 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1476 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 2023-24 | 32 | 2880 | 1 | 0 | 6,93 | ||
| 2022-23 | 32 | 2880 | 1 | 0 | 6,93 | ||
| 6 | 522 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 3582 | 1 | 0 | 6,93 | ||
| 2021-22 | 5 | 314 | 0 | 0 | 7,03 | ||
| 2 | 53 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 367 | 0 | 0 | 7,03 | ||
| 2020-21 | UEFA U17 Championship | 2 | 134 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 161 | 11796 | 4 | 0 | 6,84 | ||
Μεταγραφές · 1
Vejleπρος
ΛάτσιοΜεταγραφή