- Φανέλα
- 19
- Ηλικία
- 21
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές4
Λεπτά29073′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία5,48μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές845801 λεπτά
Γκολ30,05 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν4 συμμ. · 290′ · βαθμ. 5,48
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,31 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 48 | 14,90 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,31 |
| Ακρίβεια | 55% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 2,17 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,93 |
| Μπλοκ | 1 | 0,31 |
| Μονομαχίες | 31 | 9,62 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1342% | 4,03 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 7 | 2,17 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 27 | 13,50 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,50 |
| Ακρίβεια | 51% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,50 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,50 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 24 | 12,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 729% | 3,50 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 2,50 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,82 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 21 | 17,18 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 61% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 3,27 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,82 |
| Μονομαχίες | 7 | 5,73 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 686% | 4,91 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,64 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές845801 λεπτά
Γκολ30,05 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν6
Δεύτερη θέση · 2
- 1. Division 2023
- 1. Division
Η καριέρα ανά σεζόν
3 γκολ και 0 ασίστ σε 84 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,34 | ||
| 2 | 110 | 0 | 0 | 4,63 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 290 | 0 | 0 | 5,48 | ||
| 2025-26 | 8 | 514 | 0 | 0 | — | ||
| 2024-25 | 20 | 1622 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1712 | 1 | 0 | — | ||
| 2023-24 | 28 | 2254 | 2 | 0 | — | ||
| 3 | 178 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2432 | 2 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 18 | 822 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 5 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 827 | 0 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 1 | 26 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 84 | 5801 | 3 | 0 | 5,48 | ||
Μεταγραφές · 3
Slavia Mozyrπρος
FC OrenburgΜεταγραφή
Slavia Mozyrπρος
FC OrenburgΜεταγραφή
FC Dnepr Mogilevπρος
Slavia MozyrFree Transfer
