Αμυντικός · Colombia · Σεζόν 2026-27
Atletico Paranaense
Copa Do Brasil
J. Aguirre
Juan Felipe Aguirre Tabares
- Φανέλα
- 33
- Ηλικία
- 29
- Ύψος
- 186
- Βάρος
- 79
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές27
Λεπτά224083′ ανά αγώνα
Γκολ10,04 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,77μέσος όρος
Κάρτες4/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28423775 λεπτά
Γκολ130,05 ανά 90′
Ασίστ30,01 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν27 συμμ. · 2240′ · βαθμ. 6,77
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,04 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 13 | 0,52 |
| Σουτ στην εστία | 862% | 0,32 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 886 | 35,60 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,12 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 24 | 0,96 |
| Κλεψίματα | 42 | 1,69 |
| Μπλοκ | 22 | 0,88 |
| Μονομαχίες | 178 | 7,15 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 10458% | 4,18 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 4 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 36 | 1,45 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 9 | 0,36 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,65 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,32 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 114 | 36,77 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,32 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,94 |
| Κλεψίματα | 7 | 2,26 |
| Μπλοκ | 2 | 0,65 |
| Μονομαχίες | 29 | 9,35 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2483% | 7,74 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,29 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,97 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,05 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 11 | 0,50 |
| Σουτ στην εστία | 764% | 0,32 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 772 | 35,43 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,09 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 18 | 0,83 |
| Κλεψίματα | 35 | 1,61 |
| Μπλοκ | 20 | 0,92 |
| Μονομαχίες | 149 | 6,84 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 8054% | 3,67 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 32 | 1,47 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 0,28 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28423775 λεπτά
Γκολ130,05 ανά 90′
Ασίστ30,01 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- Superliga 2025
- Primera A 2024
- Copa Colombia 2024
- Superliga 2023
- Copa Colombia 2023
- Primera A
- Superliga
- Copa Colombia
Δεύτερη θέση · 6
- Primera A 2023
- Super Copa 2021
- Primera B 2017
- Primera B
- Super Copa
- Primera A
Η καριέρα ανά σεζόν
13 γκολ και 3 ασίστ σε 284 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 279 | 0 | 0 | 7,20 | ||
| 24 | 1961 | 1 | 0 | 6,72 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2240 | 1 | 0 | 6,77 | ||
| 2025-26 | 4 | 186 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 1 | 86 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| 8 | 555 | 0 | 0 | 6,64 | |||
| 1 | 180 | 0 | 0 | 6,40 | |||
| 16 | 1184 | 0 | 1 | 6,95 | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2191 | 0 | 1 | 6,84 | ||
| 2024-25 | 28 | 2316 | 3 | 1 | 6,96 | ||
| 7 | 543 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2859 | 3 | 1 | 6,96 | ||
| 2022-23 | 31 | 2694 | 0 | 0 | — | ||
| 6 | 468 | 0 | 0 | 7,18 | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 3162 | 0 | 0 | 7,18 | ||
| 2021-22 | 25 | 2224 | 2 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 9 | 725 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 22 | 1980 | 1 | 0 | — | ||
| 3 | 198 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 2178 | 1 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 13 | 1044 | 1 | 0 | — | ||
| 30 | 2612 | 1 | 1 | 7,04 | |||
| Copa Colombia | 3 | 270 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 46 | 3926 | 3 | 1 | 7,04 | ||
| 2017-18 | 33 | 2822 | 1 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 13 | 1088 | 1 | 0 | — | ||
| Copa Colombia | 4 | 360 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 1448 | 2 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 284 | 23775 | 13 | 3 | 6,92 | ||
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Foot Injury | 30 Ιουλίου 2025 | 23 Αυγούστου 2025 |