Επιθετικός · Brazil · Σεζόν 2026-27
Cruzeiro
Copa Do Brasil
João Gabriel e Costa Cesco
- Φανέλα
- 67
- Ηλικία
- 20
- Ύψος
- 178
- Βάρος
- 72
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές9
Λεπτά29433′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,03μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1407759 λεπτά
Γκολ160,19 ανά 90′
Ασίστ60,07 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι7
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν9 συμμ. · 294′ · βαθμ. 6,03
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 1,53 |
| Σουτ στην εστία | 480% | 1,22 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 101 | 30,92 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,22 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 2,14 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,61 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 54 | 16,53 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1833% | 5,51 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 10 | 3,06 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,61 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 10 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 90% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 1 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 24 |
| Κομβικές πάσες | 2 |
| Ακρίβεια | 87% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 7 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 229% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 1,87 |
| Σουτ στην εστία | 480% | 1,49 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 67 | 25,02 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,75 |
| Ακρίβεια | 79% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 2,24 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,37 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 46 | 17,18 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1635% | 5,98 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 2,99 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,75 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1407759 λεπτά
Γκολ160,19 ανά 90′
Ασίστ60,07 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι7
Τίτλοι · 7
- U17 Serie A/B 2023-24
- Super Cup Primavera 2023
- Coppa Italia Primavera 2022-23
- U17 Serie A/B 2022-23
- Coppa Italia Primavera
- U17 Serie A/B
- Super Cup Primavera
Δεύτερη θέση · 3
- Campionato Primavera 1 2023-24
- Campionato Primavera 1 2021-22
- Campionato Primavera 1
Η καριέρα ανά σεζόν
16 γκολ και 6 ασίστ σε 140 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 17 | 0 | 0 | 3,25 | ||
| 2 | 36 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 6 | 241 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 294 | 0 | 0 | 6,03 | ||
| 2025-26 | King's Cup | 24 | 1434 | 4 | 1 | 6,85 | |
| 18 | 1266 | 0 | 3 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 2700 | 4 | 4 | 6,79 | ||
| 2024-25 | 24 | 1434 | 4 | 1 | 6,85 | ||
| King's Cup | 24 | 1434 | 4 | 1 | 6,85 | ||
| Σύνολο σεζόν | 48 | 2868 | 8 | 2 | 6,85 | ||
| 2023-24 | 3 | 11 | 0 | 0 | 6,40 | ||
| 20 | 1452 | 4 | 0 | — | |||
| 2 | 6 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1469 | 4 | 0 | 6,60 | ||
| 2022-23 | 15 | 417 | 0 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 1 | 11 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 140 | 7759 | 16 | 6 | 6,74 | ||
Μεταγραφές · 2
Al-Ettifaqπρος
CruzeiroΔανεισμός
Ρόμαπρος
Al-Ettifaq€ 9M