- Φανέλα
- 21
- Ηλικία
- 19
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές4
Λεπτά25263′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία5,69μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18724 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν5
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν4 συμμ. · 252′ · βαθμ. 5,69
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,36 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,36 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 78 | 27,86 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,36 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,07 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,07 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 28 | 10,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1346% | 4,64 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,07 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,07 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,56 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,56 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 53 | 29,44 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,56 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 2 | 1,11 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 19 | 10,56 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 842% | 4,44 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,56 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,11 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 25 | 25,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 68% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 3,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 1,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 9 | 9,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 556% | 5,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 2,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18724 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν5
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 162 | 0 | 0 | 6,47 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 3,35 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 252 | 0 | 0 | 5,69 | ||
| 2025-26 | 2 | 155 | 0 | 0 | — | ||
| 2024-25 | 6 | 169 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 170 | 0 | 0 | — | ||
| 2023-24 | 3 | 92 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 11 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 103 | 0 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 5 σεζόν | 18 | 724 | 0 | 0 | 5,69 | ||
Μεταγραφές · 3
Perugiaπρος
CremoneseΜεταγραφή
Cremoneseπρος
PerugiaReturn from loan
Perugiaπρος
CremoneseΔανεισμός
