Μέσος · Γαλλία · Σεζόν 2026-27
Lommel United
Jupiler Pro League
S. Appuah
Stredair Appuah
- Φανέλα
- 21
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 185
Η σεζόν 2026-27 · Jupiler Pro League
Συμμετοχές8
Λεπτά56070′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,16 ανά 90′
Βαθμολογία6,98μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές983736 λεπτά
Γκολ30,07 ανά 90′
Ασίστ10,02 ανά 90′
Σεζόν4
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,16 |
| Σουτ | 7 | 1,13 |
| Σουτ στην εστία | 114% | 0,16 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 182 | 29,25 |
| Κομβικές πάσες | 10 | 1,61 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 1,29 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,48 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 81 | 13,02 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 4049% | 6,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,32 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 8 | 1,29 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές983736 λεπτά
Γκολ30,07 ανά 90′
Ασίστ10,02 ανά 90′
Σεζόν4
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Championnat National U19 2022-23
- Championnat National U19
Δεύτερη θέση · 2
- Coupe de France 2022-23
- Coupe de France
Η καριέρα ανά σεζόν
3 γκολ και 1 ασίστ σε 98 συμμετοχές, 4 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 560 | 0 | 1 | 6,98 | ||
| 2024-25 | 20 | 55 | 0 | 0 | 6,58 | ||
| 20 | 55 | 0 | 0 | 6,58 | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 110 | 0 | 0 | 6,58 | ||
| 2023-24 | 4 | 80 | 0 | 0 | 6,35 | ||
| 16 | 1139 | 1 | 0 | — | |||
| 6 | 511 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1730 | 1 | 0 | 6,35 | ||
| 2022-23 | 5 | 61 | 0 | 0 | 6,72 | ||
| 15 | 1082 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 193 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1336 | 2 | 0 | 6,72 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 4 σεζόν | 98 | 3736 | 3 | 1 | 6,63 | ||
Μεταγραφές · 5
Palermoπρος
Lommel UnitedΔανεισμός
Valenciennesπρος
PalermoReturn from loan
Valenciennesπρος
PalermoΕπιστροφή από δανεισμό
Palermoπρος
ValenciennesΔανεισμός
Nantesπρος
Palermo
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knee Injury | 11 Μαΐου 2024 | Σε εξέλιξη |
| Illness | 13 Σεπτεμβρίου 2023 | 20 Σεπτεμβρίου 2023 |