Επιθετικός · Martinique · Σεζόν 2026-27
PAU
Ligue 2
J. Sebas
Jeremy Sebas
- Φανέλα
- 18
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 187
- Βάρος
- 82
Η σεζόν 2026-27 · Ligue 2
Συμμετοχές3
Λεπτά13846′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,65 ανά 90′
Βαθμολογία6,58μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1185971 λεπτά
Γκολ180,27 ανά 90′
Ασίστ10,02 ανά 90′
Σεζόν5
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,65 |
| Σουτ | 5 | 3,26 |
| Σουτ στην εστία | 120% | 0,65 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 15 | 9,78 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,65 |
| Ακρίβεια | 66% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,65 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,96 |
| Μπλοκ | 2 | 1,30 |
| Μονομαχίες | 14 | 9,13 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 321% | 1,96 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 3,91 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1185971 λεπτά
Γκολ180,27 ανά 90′
Ασίστ10,02 ανά 90′
Σεζόν5
Η καριέρα ανά σεζόν
18 γκολ και 1 ασίστ σε 118 συμμετοχές, 5 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 138 | 0 | 1 | 6,58 | ||
| 2025-26 | 2 | 117 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 29 | 1671 | 4 | 0 | 6,56 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1788 | 4 | 0 | 6,56 | ||
| 2024-25 | 13 | 960 | 1 | 0 | 6,57 | ||
| 13 | 177 | 0 | 0 | 6,54 | |||
| 3 | 210 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 143 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1490 | 2 | 0 | 6,56 | ||
| 2023-24 | 14 | 392 | 2 | 0 | 6,75 | ||
| 10 | 793 | 6 | 0 | — | |||
| 1 | 27 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 25 | 1212 | 8 | 0 | 6,74 | ||
| 2022-23 | 25 | 1232 | 4 | 0 | — | ||
| 3 | 111 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1343 | 4 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 5 σεζόν | 118 | 5971 | 18 | 1 | 6,60 | ||
Μεταγραφές · 5
Bastiaπρος
PAUΔανεισμός
Bastiaπρος
Στρασβούργο
Στρασβούργοπρος
BastiaΜεταγραφή
Bastiaπρος
ΣτρασβούργοReturn from loan
Στρασβούργοπρος
BastiaΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 18 Οκτωβρίου 2024 | 22 Νοεμβρίου 2024 |
| Knock | 14 Απριλίου 2024 | 20 Απριλίου 2024 |
| Knee Injury | 17 Ιανουαρίου 2024 | 5 Μαρτίου 2024 |